Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Offroad/Cross
  • Odporúčame

Bridgestone X31

Rozmery
Šírka
80
Profil
100
Priemer
-21
51M
TT,F
Konštrukcia: Diagonálne

Bridgestone ponúka svoju motokrosovú pneumatiku Battlecross X31 v šiestich rozmeroch od prvého štvrťroku 2022. Menší podiel blokov na styčnej ploche rozširuje rozsah optimálnych prevádzkových podmienok. Výčnelky na bočnici vytvárajú vzduchové...
Viac informácií

-49%
X31
-49%

Bridgestone ponúka svoju motokrosovú pneumatiku Battlecross X31 v šiestich rozmeroch od prvého štvrťroku 2022. Menší podiel blokov na styčnej ploche rozširuje rozsah optimálnych prevádzkových podmienok. Výčnelky na bočnici vytvárajú vzduchové turbulencie, ktoré účinnejšie ochladzujú povrch pneumatiky. Jej doplnkové konvexné bloky, vyčnievajúce z konvenčných blokov, optimalizujú trakciu vďaka maximálnemu hranovému efektu. Technológia Castle Block navyše zintenzívňuje tlak na styčnú plochu. Novo definovanými rozmermi a optimalizovaným rozmiestnením špeciálnych hrán medzi blokmi dezénu sa zväčšila styčná plocha, zlepšila sa charakteristika záberu pneumatiky na sypkom povrchu a zvýšila sa adhézia a trakcia. Maximálny hranový efekt zvyšuje adhéziu pri prejazde zákrutou a trakciou v rôznych druhoch terénu. Výsledná nižšia tuhosť behúňa navyše prispieva k vyššej stabilite. Tým sa spomaľuje degradácia prevádzkových vlastností pneumatiky, ktorá tak môže podávať konzistentné výkony po celú dobu svojej životnosti. Pneumatika Bridgestone Battlecross X31 používa technológiu Bridgestone Castle Block pri blokoch v ramennej oblasti prednej pneumatiky a pri všetkých blokoch zadnej pneumatiky. Výsledkom sú okrem pocitu istoty na klzkom povrchu a vyššej úrovne adhézie aj konzistentné prevádzkové vlastnosti pri častých zmenách povrchu. Ďalším novým prvkom sú chladiace rebrá na bočnici pneumatiky Bridgestone Battlecross X31. Trakciu pneumatiky Bridgestone Battlecross X31 zlepšuje aj nový dezén behúňa s asymetricky usporiadanými blokmi na zadnej pneumatike.

V rámci svojho regiónu prevádzkuje Bridgestone 14 závodov na výrobu pneumatík a súvisiacich produktov, významné vývojové a výskumné centrum a skúšobný polygón. Bridgestone je najväčšia spoločnosť na svete na výrobu pneumatík a gumárenských produktov. Sídlo spoločnosti je v Prahe. Bridgestone Europe má zastúpenie vo viac ako 60 krajinách s celkom viac ako 18 200 zamestnancami. Bridgestone Europe so sídlom v Belgicku je stopercentnou dcérskou firmou Bridgestone Corporation, najväčšej spoločnosti na svete v odvetví výroby pneumatík a gumárenských produktov na svete, so sídlom v Tokiu. Prémiové pneumatiky spoločnosti Bridgestone Europe sa predávajú na celom svete. V Českej republike pôsobí Bridgestone od roku 1994 a dodáva sem kompletný rad osobných, nákladných, motocyklových, poľnohospodárskych a stavebných pneumatík značiek Bridgestone, Firestone, Dayton a First Stop. Prémiové zimné pneumatiky Bridgestone sú ideálnou voľbou pre bezpečnú jazdu nástrahami zimy.

Nahoru