Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné
  • Extra cena

Continental ContiRoad

Rozmery
Šírka
100
Profil
80
Priemer
-17
52S
TL,F
Konštrukcia: Diagonálne

Continental ContiRoad sú nemeckej motocyklové športové cestovné pneumatiky pre náročného jazdca. Moderná zmes behúňa, inšpirovaná testovacie technológií ContiRoadAttack 3. Výkon za mokra: nová technológia oxidu kremičitého zaručuje vysokú mikrospojku s...
Viac informácií

-53%
ContiRoad
-53%

Continental ContiRoad sú nemeckej motocyklové športové cestovné pneumatiky pre náročného jazdca. Moderná zmes behúňa, inšpirovaná testovacie technológií ContiRoadAttack 3. Výkon za mokra: nová technológia oxidu kremičitého zaručuje vysokú mikrospojku s asfaltom. Handling: novo vyvinutá pneumatika pre pohodlné cestovanie a obratné zaobchádzanie na poľných cestách.

Vyrobené v Nemecku: najvyššie štandardy kvality Continental - novo vyvinutá pneumatika od skúšobného tímu inžinierov Korbach. Kilometrový nájazd: vysoký počet najazdených kilometrov vďaka točným profilovým drážkam na strednom behúňa zadné pneumatiky. Záber: Prevedenie behúňa s mimoriadne veľkým pozitívnym podielom pre vyššiu mechanickú priľnavosť.

Pneumatiky Continental sú pre väčšinu vodičov symbolom bezpečia a spoľahlivosti. Vyskúšajte si aj vy istú jazdu na zimných, letných alebo celoročných pneumatík z dielne tejto nemeckej značky. Ako jeden z najväčších výrobcov prémiových letných či zimných osobných, nákladných i offroad pneumatík ponúka široký výber vysoko výkonných produktov, ktoré celkom zodpovedajú potrebám jednotlivých oblastí použitie na všetkých možných typoch motorových vozidiel. Pod pneu Continental spadajú aj ďalšie známe značky Uniroyal, Semperit, General Tire, Barum aj Matador.

Nahoru