Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné
  • Odporúčame

Continental ContiRoadAttack 4

Rozmery
Šírka
180
Profil
55
Priemer
R17
73W
TL,R
Konštrukcia: Radiálne

Športové pneumatiky určené na použitie na cestných motocykloch, ideálne pre športové a cestovné motocykle. Pneumatiky Continental ContiRoadAttack 4 ponúkajú vynikajúce jazdné vlastnosti, vrátane vysokej stability a priľnavosti, a sú navrhnuté...
Viac informácií

-48%
ContiRoadAttack 4
-48%

Športové pneumatiky určené na použitie na cestných motocykloch, ideálne pre športové a cestovné motocykle. Pneumatiky Continental ContiRoadAttack 4 ponúkajú vynikajúce jazdné vlastnosti, vrátane vysokej stability a priľnavosti, a sú navrhnuté tak, aby poskytovali presné riadenie a rýchle zatáčanie. Kontaktná plocha dezénu pneumatík Continental ContiRoadAttack 4 je navrhnutá tak, aby zaisťovala rovnomerné rozloženie tlaku a maximalizovala priľnavosť. Pneumatiky Continental ContiRoadAttack 4 využívajú technológiu TractionSkin, ktorá znižuje dobu potrebnú na načítanie pneumatiky a zvyšuje priľnavosť, vďaka použitiu nových zmesí, majú pneumatiky ContiRoadAttack 4 dlhú životnosť a odolnosť proti opotrebovaniu. Technológia RainGrip, zvyšuje priľnavosť na mokrom povrchu a skracuje brzdnú dráhu na mokrom povrchu. Pneumatiky Continental ContiRoadAttack 4 sú k dispozícii v širokej škále veľkostí, aby vyhovovali potrebám rôznych typov motocyklov a jazdcov. Pneumatiky Continental ContiRoadAttack 4 majú špeciálne navrhnutý dezén s asymetrickým profilom, ktorý umožňuje lepšie ovládanie a priľnavosť v zákrutách. Vďaka použitiu nových materiálov a technológií sú tieto pneumatiky oveľa odolnejšie a majú dlhšiu životnosť. Pneumatiky ContiRoadAttack 4 sú tiež veľmi tiché, čo prispieva k vyššiemu komfortu vodiča a pasažierov.

Nevyrábajú iba pneumatiky Continental, ale pod koncern spadajú aj značky ako je Barum, General Tire, Uniroyal, Dunlop, Matador atď. Čo sa týka pneumatík, táto spoločnosť v mnohých ohľadoch udávala smer a zaistila si výhradné postavenie na trhu. Vyznačujú sa vysokou kvalitou, ale aj cenou. V roku 1934 si nechala patentovať bezdušovú pneumatiku. Spoločnosť Continental bola založená už v roku 1871 v Hanoveri, vtedy sa spoločnosť zameriavala na výrobu tlmičov pre podkovy a tiež celogumové obruče pre povozy, neskôr vyrábala pneumatiky na kolesá av tejto výrobe bola prvá na svete. Patrí k popredným dodávateľom automobilového priemyslu, podieľala sa napríklad na projektoch Formule 1. V súčasnej dobe je spoločnosť Continental druhým najväčším výrobcom pneumatík na celom svete, zamestnáva okolo 150 000 ľudí. Pneumatiky Continental sa radia bezpochyby k najbezpečnejším pneumatikám. Spoločnosť Continental sa snaží neustále pneumatiky inovovať, ide s dobou a svoje výrobky zdokonaľuje podľa najnovších trendov. V rade testov pneumatík figurujú pneumatiky Continental na popredných miestach. Oproti konkurencii sú tieto pneu cenovo náročnejšie, avšak kvalita je nespočetne vyššia. Ako prvý prišiel Continental s výrobou zimných pneumatík na nákladné automobily. Väčšinou sa stretneme s kladnými ohlasmi od tých, ktorí s pneu Continental majú skúsenosti. Od svojho založenia v roku 1871, Continental pracuje na jednom cieli: Zaisťovať bezpečnosť na cestách bez kompromisov, s komfortom a potešením. Od prvej pneumatiky na svete so vzorkou behúňa až po vizionársku Conti.eContact a inovácie v automotívnej bezpečnosti – viac ako 140 rokov, neustále rozvíjame naše skúsenosti v mobilite, doprave a procesoch.

Nahoru