Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné

Continental ContiSportAttack 4

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R17
58W
TL,F
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Nová generácia v rade pneumatík SportAttack ContiSportAttack 4, nástupca SportAttack 3, má nový profil, ktorý ponúka väčšiu kontaktnú plochu pre väčšiu priľnavosť a precízne manipuláciu. Handling Continental ContiSportAttack 4 za...
Viac informácií

-47%
ContiSportAttack 4
-47%

Nová generácia v rade pneumatík SportAttack ContiSportAttack 4, nástupca SportAttack 3, má nový profil, ktorý ponúka väčšiu kontaktnú plochu pre väčšiu priľnavosť a precízne manipuláciu. Handling Continental ContiSportAttack 4 za mokra: technológia RainGrip používaná u víťazov testov Continental. Maximálna záberové vlastnosti vďaka zmesi BlackChili Performance, presné riadenie a ľahká ovládateľnosť väčšiny výkonných superbikov. Zahrievanie pneumatiky: rýchle zahriatie pre pocit istoty už od prvých kilometrov. Preteky: vhodné tiež pre hobby použitie na pretekárskom okruhu (bez ohrievačov pneumatík).

Nová konštrukcia profilu pre väčšiu odtlačok pri extrémnych náklonoch. Ovládanie Continental ContiSportAttack 4: agilita a presnosť pri zatáčaní, na ktorú ste u Conti zvyknutí. Vďaka zmesi Continental Black Chili sú splnené nové štandardy vo výkone, presnosti a ľahkej manipulácii.

Zmes BLACKCHILI SPORT: lepšie záberové vlastnosti a trakcie zásluhou najnovšie technológie zmesi.

Nahoru