Vážení zákazníci, z dôvodu vianočnej sezóny sú naši dopravcovia kapacitne preťažení a môže dochádzať k oneskoreniu doručenie Vašej zásielky. Prosíme o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Enduro

Continental ContiTrailAttack 3

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
130
Profil
80
Priemer
R17
65H
TL,R
Konštrukcia: Radiálne

Pneumatika Continental ContiTrailAttack 3 vďaka zmesi Multi Grip, prepracovanej konštrukcii a svojmu dezénu zaručuje udržanie svojich jazdných vlastností i po niekoľkých tisícoch kilometroch. Tieto aspekty majú pzitivní vplyv na maximálny...
Viac informácií

-48%
ContiTrailAttack 3
-48%

Pneumatika Continental ContiTrailAttack 3 vďaka zmesi Multi Grip, prepracovanej konštrukcii a svojmu dezénu zaručuje udržanie svojich jazdných vlastností i po niekoľkých tisícoch kilometroch. Tieto aspekty majú pzitivní vplyv na maximálny dojazd pneu prři použitie ako enduro / street. Väčšia hĺbka dezénu, veľmi rýchle ohrievanie na prevádzkovú teplotu, perfektná stabilita na mokre. Vysoké tlmenie a komfort pri zmene stavu vozovky. Už po najazdení cca 1,5 km dosahuje optimálnej prevádzkovej teploty.

Prémiová pneumatika pre cestovné enduro, ktorá vám poskytne maximálnu istotu jazdy hneď od prvého okamihu. Prostredníctvom technológie MultiGrip, konštrukcia kostry a dizajnu behúňa je zaistený trvalý výkon pneumatiky aj po mnohých kilometroch na najvyššej úrovni.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru