Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné

Dunlop Mutant

Rozmery
Šírka
180
Profil
55
Priemer
R17
73W
TL,R
Konštrukcia: Radiálne

Pneumatiky Dunlop Mutant sú univerzálne pneumatiky, ktoré sú navrhnuté na použitie na širokej škále motocyklov a skútrov, sú vyrobené s použitím pokročilej technológie, ktorá umožňuje vysokú výkonnosť a zlepšenú trakciu...
Viac informácií

-41%
Mutant
-41%

Pneumatiky Dunlop Mutant sú univerzálne pneumatiky, ktoré sú navrhnuté na použitie na širokej škále motocyklov a skútrov, sú vyrobené s použitím pokročilej technológie, ktorá umožňuje vysokú výkonnosť a zlepšenú trakciu na akomkoľvek povrchu, vrátane mokrého a suchého povrchu. Pneumatika Dunlop Mutant rozširuje koncept zavedený s modelom Sportmax Mutant a adaptuje ho na dnešné stále obľúbenejšie a výkonnejšie crossover motocykle. Tento typ motocyklov spája prvky športových motocyklov, supermotardov alebo silných roadsterov s jazdnými polohami a vybavením adventure bike, čo predefinuje koncept šport-touringu, táto všestrannosť vyžaduje nový druh pneumatiky, ktorá dokáže zvládnuť všetky druhy ciest, použitie a podmienky. Pneumatiky Dunlop Mutant poskytujú vodičovi druh ovládateľnosti a stabilitu, ktorú očakáva od hyperšportových pneumatík, najlepšiu priľnavosť v mokrých podmienkach, ktorú nájdete mimo závodnej pneumatiky pre mokro, rovnako ako druh odolnosti, ktorú by ste našli pri touringových pneumatikách.

Tieto pneumatiky ponúkajú všestrannosť, ktorá poskytuje vodičovi dôveru v akýchkoľvek podmienkach počas celého roka. Dezén pneumatiky berie prvky z mokrých závodných, supermotard a dirt track pneumatík, čo zaisťuje vynikajúci výkon na mokre. Vďaka kontúram pneumatiky vyvinutým pomocou DFF (Dynamic Front Formula) ponúkajú športovú ovládateľnosť a stabilitu. Pneumatiky kombinujú výkon a odolnosť pomocou najmodernejších zmesí a živíc.

Dunlop je jedným zo svetových vedúcich výrobcov výkonných a vysokovýkonných pneumatík pre prvovýbavu prestížnych značiek: Alfa Romeo, Audi, AMG, Aston Martin, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Škoda, Toyota a Volkswagen. Dunlop je jedným zo svetových vedúcich výrobcov pneumatík. V roku 2000 sa firma Dunlop stala členom koncernu Goodyear Tire and Rubber Company, pod ktorým funguje dodnes. Vyvíja, vyrába a predáva pneumatiky pre automobily, úžitkové vozidlá aj motocykle. Spoločnosť Dunlop vznikla roku 1888 v severoírskom Belfaste vďaka revolučnému vynálezu, v decembri daného roku získal John Boyd Dunlop patent na pneumatiku plnenú vzduchom. V roku 1945 začala značka Dunlop vyrábať revolučné bezdušové pneumatiky so samotesniacou vrstvou. Odvtedy je spoločnosť Dunlop lídrom vo vývoji nových technológií.

Nahoru