Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné
  • Extra cena

Dunlop Sportmax Roadsmart IV SP

Rozmery
Šírka
180
Profil
55
Priemer
R17
73W
TL,R
Konštrukcia: Radiálne

RoadSmart IV sú vďaka kombinácii inovatívnych technológií spoločnosti Dunlop nadané veľmi rôznorodými schopnosťami. Spoločnosť Dunlop odhalila informácie o nových pneumatikách na rok 2022 Roadsmart IV, doposiaľ vôbec najvšestrannejších športovo turistických...
Viac informácií

-52%
Sportmax Roadsmart IV SP
-52%

RoadSmart IV sú vďaka kombinácii inovatívnych technológií spoločnosti Dunlop nadané veľmi rôznorodými schopnosťami. Spoločnosť Dunlop odhalila informácie o nových pneumatikách na rok 2022 Roadsmart IV, doposiaľ vôbec najvšestrannejších športovo turistických pneumatikách značky. Dunlop chce nastaviť novú latku, pokiaľ ide o ovládateľnosť, stabilitu, priľnavosť za mokra aj kilometrový prebeh v širokej škále rôznych motocyklov a spôsobov jazdy v celom športovo turistickom segmente. Segment športovo turistických motoriek získava neuveriteľne na rozmanitosti, pretože jednotlivé typy motoriek sa v ňom teraz rôzne prekrývajú. Cestovné naháči, crossoverové modely, cestné adventúry, hyper-naháči aj tradičné športovo turistické motocykle, tie všetky sa nachádzajú v dezénovej gescii pneumatík Roadsmart IV. Dunlop využil rozširovanie tohto segmentu ako príležitosť na vytvorenie úplne novej generácie pneumatík RoadSmart, ktoré by vyhovovali potrebám cestných jazdturistického charakteru, dochádzania do práce aj rýchlych víkendových vychádzok. Vývoj sa riadil poznatkami prieskumu, ktorý Dunlop vykonal medzi jazdcami, zistil pri ňom, že požadujú pneumatiky s dokonalým vyvážením úžitkových vlastností na suchej vozovke a vysokej priľnavosti za mokra, neutrálnou a stabilnou ovládateľnosťou a stále rovnakými vlastnosťami aj po prekonaní niekoľko tisíc kilometrov. Široký sortiment a dve rôzne špecifikácie, Dunlop RoadSmart IV boli vyvinuté tak, aby sa hodili pre 17 z 20 najpredávanejších motocyklov v Európe. Vývojový tím Dunlop pracoval na tom, aby vytvoril neuveriteľne všestranné pneumatiky, ktoré budú vyhovovať ako cestným používateľom adventúr ako je BMW R1250GS, tak crossoverov ako Yamaha Tracer, roadsterov ako Yamaha MT alebo Kawasaki Z alebo väčších cestovných motoriek.

V najobľúbenejších rozmeroch (120/70ZR17 vpredu; 180/55ZR17 a 190/55ZR17 vzadu) vytvoril Dunlop dve rôzne verzie RoadSmart IV. Variant SP je optimalizovaný pre ľahšie a športovejšie cestné stroje, zatiaľ čo variant GT je vyladený tak, aby vodičom zaistil lepšiu ovládateľnosť väčších cestovných motoriek. Všetky varianty pneumatík RoadSmart IV obsahujú balíček patentovaných technológií Dunlop na čele s inovatívnou zmesou s obsahom štyroch úplne nových živíc zvyšujúcich priľnavosť a využitím technológie bezšvového pásu v hlavných rozmeroch.

Filozofia Just Ride: Spojením radu technológií sme stvorili pneumatiky, ktoré dokážu uspokojiť požiadavky neuveriteľne rozmanitého poľa rôznych jazdcov a rôznych motoriek. Dunlop zastáva filozofiu Just Ride, ktorá je pre jazdcov zárukou bezkonkurenčnej priľnavosti a bezpečia, tak aby mohli bez starostí plne prežívať radosť z jazdy. Tento prístup sme uplatnili aj pri vývoji pneumatík novej úrovne v podobe RoadSmart IV. Ide o športovo-turistické pneumatiky, ktoré športovo-turistický segment ešte aj dosť presahujú.

RoadSmart IV zaujímajú v ponuke značky Dunlop pozíciu ešte nad pneumatikami RoadSmart III, ktoré víťazili v rôznych testoch. Ich ocenenia zahŕňajú hodnotenie „Odporúčame“ britského časopisu RIDE a za najlepší dosiahnutý výsledok čo do počtu najazdených kilometrov nemeckého testovacieho strediska Motorrad. Výsledky všetkých týchto testov potvrdili platnosť sloganu Stronger for longer a zameranie značky Dunlop na kilometrový prebeh a životnosť pneumatík, ktoré ďalej pokračuje s pneumatikami Roadsmart IV. S celkom 21 rozmermi a 24 katalógovými číslami rozširujú RoadSmart IV ucelený rad športovo turistických pneumatík RoadSmart spoločnosti Dunlop na viac ako 40 rozmerov pokrývajúcich viac ako 700 rôznych modelov motoriek a 97 % segmentu radiálnych pneumatík.“

Nahoru