Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Enduro
  • Odporúčame
    K sade získaj darček

Dunlop Trailmax Meridian

Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R19
60W
TL,F
Konštrukcia: Radiálne

Pneumatiky Dunlop Trailmax Meridian - dobrodružstvo čaká. Túžite po dobrodružstve a milujete pocit z otvorenej cesty? Potom je pre vás ideálnou pneumatikou Dunlop Trailmax Meridian. Táto pneumatika vám pomôže uniknúť...
Viac informácií

-47%
Trailmax Meridian
-47%

Pneumatiky Dunlop Trailmax Meridian - dobrodružstvo čaká. Túžite po dobrodružstve a milujete pocit z otvorenej cesty? Potom je pre vás ideálnou pneumatikou Dunlop Trailmax Meridian. Táto pneumatika vám pomôže uniknúť z monotónnosti každodenného života a umožní vám bez obáv si vychutnať vzrušenie z objavovania nových miest. Vďaka lepšiemu výkonu, priľnavosti a kilometrovému nájazdu je pneumatika Trailmax Meridian dokonalým partnerom pre vaše ďalšie dobrodružstvo.

Trailmax Meridian je nástupcom modelu TrailSmart MAX a bol navrhnutý tak, aby poskytoval výnimočný zážitok z jazdy v širokom spektre terénov. Či už preskúmavate mesto, prechádzate sa po diaľniciach alebo sa vydávate po menej frekventovaných cestách, táto pneumatika vám poskytne potrebnú priľnavosť, pohodlie a odolnosť.

Pneumatika bola testovaná a schválená odborníkmi z časopisu Motorrad, ktorých zaujala najmä svojou všestrannosťou za všetkých poveternostných podmienok. Jedinečná konštrukcia, zmes a hĺbka behúňa pneumatiky Trailmax Meridian zaisťujú, že opotrebenie prednej a zadnej časti pneumatiky je pomerne rovnomerné a pneumatiku je možné meniť vo dvojici. To znamená, že môžete dôjsť ďalej, preskúmať viac a mať istotu pri zdolávaní nových výziev.

Pneumatika Trailmax Meridian je stvorená na objavovanie, čo sa prejavuje na jej inovatívnej technológii. Pneumatika je vybavená technológiou Hi Silica spoločnosti Dunlop, ktorá zlepšuje opotrebenie, takže je odolnejšia ako jej predchodca TrailSmart MAX. Technológia Multi-Tread (MT) zvyšuje priľnavosť v zákrutách, čo vám dáva väčšiu istotu a väčší kilometrový nájazd ako kedykoľvek predtým. Plášť Rayon Ply Casing minimalizuje dobu zahrievania a zaisťuje, že pneumatiky dôjdu ďalej a vy budete vždy pripravení vyraziť na cestu. Inovatívna vzorka behúňa "Ice-Ax" vám zaistí istú ovládateľnosť za všetkých podmienok a uľahčí vám jazdu s istotou a kontrolou.

Ak hľadáte dobrodružstvo, Trailmax Meridian je ideálnym partnerom. Vďaka výnimočnému výkonu, priľnavosti a kilometrovému výkonu môžete ľahko preskúmavať mimoriadne európske diaľkové trasy. Či už prechádzate krajinou, alebo zdolávate náročný terén, Trailmax Meridian vám pomôže zdolať každé dobrodružstvo, ktoré podniknete. Vďaka inovatívnej technológii, lepšiemu výkonu, priľnavosti a kilometrovému prebehu môžete uniknúť všednosti a prijať vzrušenie z objavovania nových miest. Tak prečo čakať? Naplánujte si svoje ďalšie dobrodružstvo ešte dnes a nechajte sa tam doviezť s pneumatikou Trailmax Meridian.

Dunlop je jedným zo svetových vedúcich výrobcov výkonných a vysokovýkonných pneumatík pre prvovýbavu prestížnych značiek: Alfa Romeo, Audi, AMG, Aston Martin, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel/Vauxhall, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Škoda, Toyota a Volkswagen. Dunlop je jedným zo svetových vedúcich výrobcov pneumatík. V roku 2000 sa firma Dunlop stala členom koncernu Goodyear Tire and Rubber Company, pod ktorým funguje dodnes. Vyvíja, vyrába a predáva pneumatiky pre automobily, úžitkové vozidlá aj motocykle. Spoločnosť Dunlop vznikla roku 1888 v severoírskom Belfaste vďaka revolučnému vynálezu, v decembri daného roku získal John Boyd Dunlop patent na pneumatiku plnenú vzduchom. V roku 1945 začala značka Dunlop vyrábať revolučné bezdušové pneumatiky so samotesniacou vrstvou. Odvtedy je spoločnosť Dunlop lídrom vo vývoji nových technológií.

Nahoru