Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Scooter

Heidenau K 58 mod.

Rozmery
Šírka
120
Profil
80
Priemer
-12
65M
TL,F/R
Konštrukcia: Diagonálne

Pneu Heidenau K 58 mod má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky .. Nízke...
Viac informácií

K 58 mod.

Pneu Heidenau K 58 mod má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky .. Nízke opotrebenie pneumatík Heidenau K 58 mod predlžuje životnosť behúňa. Nízky valivý odpor pneumatiky Heidenau K 58 mod znižuje spotrebu paliva. Pneumatika pre skútre s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Pneumatika pre skútre Heidenau K 58 mod poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Heidenau K 58 mod je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Pneumatiky pre skútre Heidenau spĺňajú najprísnejšie normy. Pneumatika pre skútre Heidenau K 58 mod zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Pneumatika Heidenau K 58 mod je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Dezén pneumatiky Heidenau K 58 mod zabezpečuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Unikátna zmes pneumatiky Heidenau K 58 mod dodáva excelentnú priľnavosť. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Heidenau K 58 mod prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Pneumatika pre skútre Heidenau K 58 mod poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Heidenau K 58 mod na tvrdom povrchu. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu.

Od roku 1959 do roku 1993 bola továreň Reifenwer Heidenau zodpovedná za výrobu všetkých pneumatík značky Pneumant pre jednostopové vozidlá. Pôsobí na trhu pneumatík pre viac ako 60 rokov, firma Heidenau si vybudovala v priebehu rokov dobrú povesť v oblasti výroby pneumatík. Od roku 1994 firma Heidenau GmbH & Co KG sa špecializuje na navrhovanie pneumatík pre motorové jednostopové vozidlá (motocykle, mopedy, skútre, enduro atď). Heidenau vďačí za svoj úspech svojim stále sa vylepšujúcimi produktom. Firma Reifenwerk Heidenau bola založená v roku 1946, až do roku 1952 sa zaoberala výrobou foriem pre gumové výrobky. Po premene továrne na spoločnosť s ručením obmedzeným, vzhľadom k zvyšujúcemu sa dopytu, bolo v roku 1993 začalo s vývojom a výrobou špeciálnych pneumatík pre motokáry a jednostopové vozidlá. Vďaka svojmu know-how a svojim skúsenostiam v tejto oblasti, Heidenau zabezpečuje plnenie požiadaviek svojich zákazníkov, prispôsobiť sa neustále sa meniacemu trhu a reagovať na nové trendy. Heidenau je zastúpená vo viac ako 40 krajinách sveta. Po roku 1952 začala v závode produkcie prvých pneumatík s označením Heidenau.

Nahoru