Vážení zákazníci, z dôvodu vianočnej sezóny sú naši dopravcovia kapacitne preťažení a môže dochádzať k oneskoreniu doručenie Vašej zásielky. Prosíme o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Scooter

Heidenau K 59

Rozmery
Šírka
130
Profil
90
Priemer
-10
61J
TL,F/R
Konštrukcia: Diagonálne

Nízke opotrebenie pneumatík Heidenau K 59 predlžuje životnosť behúňa. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky .. Pneumatika pre skútre s prvotriednou stabilitou,...
Viac informácií

K 59

Nízke opotrebenie pneumatík Heidenau K 59 predlžuje životnosť behúňa. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky .. Pneumatika pre skútre s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Pneumatika Heidenau K 59 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Unikátna zmes pneumatiky Heidenau K 59 dodáva excelentnú priľnavosť. Pneumatika pre skútre Heidenau K 59 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Dezén pneumatiky Heidenau K 59 zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Heidenau K 59 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Pneumatika pre skútre Heidenau K 59 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Nízky valivý odpor pneumatiky Heidenau K 59 znižuje spotrebu paliva. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Heidenau K 59 na tvrdom povrchu. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Heidenau K 59 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Pneumatika pre skútre Heidenau K 59 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Pneu Heidenau K 59 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Pneumatiky pre skútre Heidenau spĺňajú najprísnejšie normy.

Od roku 1959 do roku 1993 bola továreň Reifenwer Heidenau zodpovedná za výrobu všetkých pneumatík značky Pneumant pre jednostopové vozidlá. Pôsobí na trhu pneumatík pre viac ako 60 rokov, firma Heidenau si vybudovala v priebehu rokov dobrú povesť v oblasti výroby pneumatík. Od roku 1994 firma Heidenau GmbH & Co KG sa špecializuje na navrhovanie pneumatík pre motorové jednostopové vozidlá (motocykle, mopedy, skútre, enduro atď). Heidenau vďačí za svoj úspech svojim stále sa vylepšujúcimi produktom. Firma Reifenwerk Heidenau bola založená v roku 1946, až do roku 1952 sa zaoberala výrobou foriem pre gumové výrobky. Po premene továrne na spoločnosť s ručením obmedzeným, vzhľadom k zvyšujúcemu sa dopytu, bolo v roku 1993 začalo s vývojom a výrobou špeciálnych pneumatík pre motokáry a jednostopové vozidlá. Vďaka svojmu know-how a svojim skúsenostiam v tejto oblasti, Heidenau zabezpečuje plnenie požiadaviek svojich zákazníkov, prispôsobiť sa neustále sa meniacemu trhu a reagovať na nové trendy. Heidenau je zastúpená vo viac ako 40 krajinách sveta. Po roku 1952 začala v závode produkcie prvých pneumatík s označením Heidenau.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru