Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Enduro

Heidenau K 60 Scout

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
110
Profil
80
Priemer
R19
59T
B,TL

Pneumatiky Heidenau K60 Scout nemeckej výroby sú osvedčené na ceste aj v teréne. Dezén pneu je vhodný a účinný na všetky typy povrchov vrátane astaltových ciest. Pneumatika K60 používa rôzne...
Viac informácií

K 60 Scout

Pneumatiky Heidenau K60 Scout nemeckej výroby sú osvedčené na ceste aj v teréne. Dezén pneu je vhodný a účinný na všetky typy povrchov vrátane astaltových ciest. Pneumatika K60 používa rôzne dezény a štruktúry kostry, aby čo najlepšie vyhovovala rôznym typom motocyklov, napríklad nároky pneumatiky 170/60-17 namontované na adventúra s výkonom 150 koní sa veľmi líšia od požiadaviek zadnej pneumatiky namontovanej na SR400, rôzne dezény behúňa a kostry zodpovedajú rôznym požiadavkám. Zmes Heidenau používa vysoký obsah prírodného kaučuku, táto prirodzene pružná zmes v kombinácii s robustnou konštrukciou Belted vytvára jednu z najdôveryhodnejších pneumatík s najdlhšou životnosťou, ktorá je k dispozícii cestovateľom na dlhé vzdialenosti. Heidenau K 60 Scout M+S - Nemecký výrobca pneu Heidenau s označením dezénu K60 Scout má novú zmes vylepšenú konštrukciu posúvajúcu priľnavosť, stabilitu, životnosť a ovládateľnosť k lepším jazdným hodnotám. Vysoká úroveň stability behúňa v teréne a vynikajúca priľnavosť na mokrom povrchu vďaka novej zmesi gumy. Veľké bloky zaručujú životnosť pneumatiky s vysokým kilometrovým nájazdom a široké drážky behúňa poskytujú potrebné sebačistenie. Niektoré veľkosti pneumatík Heidenau K60 Scout sú vhodné pre predné aj zadné kolesá. Každý Scout je K60, nie každý K60 je Scout, pokiaľ váš ráfik vyžaduje dušu, je možné kvalitnú dušu bezpečne použiť s akýmkoľvek K60 Scout.. Pneumatiky Heidenau K60 Scout nájdete v najbežnejších rozmeroch Enduro pre väčšinu výrobcov ako K60 alebo K60 Scout. Pneumatika K60 Scout má zosilnenú kostru s vysokou odolnosťou proti prierazu v teréne.

Jazdné vlastnosti využijú najmä jazdci endur a off-road motocyklov. Pneumatika K60 Scout je už desať rokov jednou z najobľúbenejších pneumatík Adventure Bike na trhu, pneumatika K60 Scout, známa svojimi dlhotrvajúcimi vlastnosťami, s hodnotením 50/50, bola dlho schopnou pneumatikou pre duálne športy, ktorá vás dostane mimo vyšliapanej cesty, ale nebola bez určitých obmedzenia, tie o sebe začínajú dávať vedieť najmä v hlbšom piesku, blate a sypkom teréne. Zmes gumy zlepšuje stabilitu behúňa v teréne a ponúka vynikajúcu priľnavosť na mokrom asfalte. Najčastejšie kladená otázka, prečo rôzne rozmery vyzerajú inak, nová zmes vytvorila nové výzvy v konštrukcii, spoločnosť Heidenau využila príležitosť pri vzniku pneumatiky Scout, aby prispôsobila konštrukciu tak, aby čo najlepšie vyhovovala danému použitiu, zapracovaním spätnej väzby od zákazníkov a nespočetných kilometrov testovania vznikli pneumatiky , ktoré vyzerajú pre rôzne kolesá odlišne, ale zaisťujú najlepší výkon. Dezén a zmes behúňa zaisťujú skvelú stabilitu v zákrutách a priľnavosť za mokra na vozovke a zároveň aj priľnavosť v teréne. Pneumatika Heidenau K60 Scout má otvorenejší, hrboľatý dezén s veľkými medzerami medzi stredovými blokmi, čo jej umožňuje zaboriť sa do voľného terénu, navyše sú jej bočné výstupky zviazané striedavými priečkami, ktoré jej dodávajú dodatočnú stabilitu v zákrutách.

Od roku 1959 do roku 1993 bola továreň Reifenwer Heidenau zodpovedná za výrobu všetkých pneumatík značky PNEUMANT pre jednostopové vozidlá. Pôsobí na trhu pneumatík pre viac ako 60 rokov, firma Heidenau si vybudovala v priebehu rokov dobrú povesť v oblasti výroby pneumatík. Od roku 1994 firma Heidenau GmbH & Co KG sa špecializuje na navrhovanie pneumatík pre motorové jednostopové vozidlá (motocykle, mopedy, skútre, enduro atď). Heidenau vďačí za svoj úspech svojim stále sa vylepšujúcim produktom. Firma Reifenwerk Heidenau bola založená v roku 1946, až do roku 1952 sa zaoberala výrobou foriem pre gumové výrobky. Po premene továrne na spoločnosť s ručením obmedzeným, vzhľadom na zvyšujúci sa dopyt, bolo v roku 1993 začaté s vývojom a výrobou špeciálnych pneumatík pre motokáry a jednostopové vozidlá. Vďaka svojmu know-how a svojim skúsenostiam v tejto oblasti, Heidenau zaisťuje plnenie požiadaviek svojich zákazníkov, prispôsobiť sa neustále sa meniacemu trhu a reagovať na nové trendy. Heidenau je zastúpená vo viac ako 40 krajinách sveta. Po roku 1952 začala v závode produkcia prvých pneumatík s označením Heidenau.

Nahoru