Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Enduro

Heidenau K 60 Silica

Rozmery
Šírka
120
Profil
90
Priemer
-18
71T
TT,R
Konštrukcia: Diagonálne

Heidenau K60 Silica dosahuje prostredníctvom použitia vysoko kvalitného oxidu kremičitého, v kombinácii s negatívnym podielom vzoru najlepších hodnôt na studené a mokré podzemie. Kombinácia jeho schopností offroad a špeciálnej gumovej...
Viac informácií

K 60 Silica

Heidenau K60 Silica dosahuje prostredníctvom použitia vysoko kvalitného oxidu kremičitého, v kombinácii s negatívnym podielom vzoru najlepších hodnôt na studené a mokré podzemie. Kombinácia jeho schopností offroad a špeciálnej gumovej zmesi zaistí vynikajúci výkon po celú dobu zimných mesiacov. Pneumatika K60 Silica sa v ponuke spoločnosti Heidenau radí vedľa pneumatiky K60 Scout, ktorá je už desať rokov jednou z najobľúbenejších pneumatík Adventure Bike na trhu, pneumatika K60 Scout, známa svojimi dlhotrvajúcimi vlastnosťami, s hodnotením 50/50, bola dlho schopnou pneumatikou pre du , Ktorá vás dostane mimo vyšliapanej cesty, ale nebola bez určitých obmedzení, tie o sebe začínajú dávať vedieť najmä v hlbšom piesku, blate a sypkom teréne. Pneumatika Heidenau K60 Silica má otvorenejší, hrboľatý dezén s veľkými medzerami medzi stredovými blokmi, čo jej umožňuje zaboriť sa do voľného terénu, navyše sú jej bočné výstupky zviazané striedavými priečkami, ktoré jej dodávajú dodatočnú stabilitu v zákrutách. Pneumatiky Heidenau K60 Silica nemeckej výroby sú osvedčené na ceste aj v teréne. Tieto pneumatiky sú obľúbené u jazdcov na motocykloch Adventure a niektorých jazdcov na café racer, ktorí hľadajú jedinečný vzhľad. Pneumatika K60 Silica má zosilnenú kostru s vysokou odolnosťou proti prierazu v teréne. Vysoká úroveň stability behúňa v teréne a vynikajúca priľnavosť na mokrom povrchu vďaka novej zmesi gumy. Zmes gumy zlepšuje stabilitu behúňa v teréne a ponúka vynikajúcu priľnavosť na mokrom asfalte. Dezén a zmes behúňa zaisťujú skvelú stabilitu v zákrutách a priľnavosť za mokra na vozovke a zároveň aj priľnavosť v teréne. Niektoré veľkosti pneumatík Heidenau K60 Silica sú vhodné pre predné aj zadné kolesá. Pre zadné pneumatiky s rozmermi 150 a 170-17 ponúka Heidenau 2 rôzne zmesi, bežnú "RSA" alebo novú "CC", zmes CC (Cold Climate) je o niečo mäkšia, asi o 20 %, pre lepšiu priľnavosť a cit v chladnejších podmienkach . Pneumatika K60 používa rôzne dezény a štruktúry kostry, aby čo najlepšie vyhovovala rôznym typom motocyklov, napríklad nároky pneumatiky 170/60-17 namontované na adventúra s výkonom 150 koní sa veľmi líšia od požiadaviek zadnej pneumatiky namontovanej na SR400, rôzne dezény behúňa a kostry zodpovedajú rôznym požiadavkám.

Od roku 1959 do roku 1993 bola továreň Reifenwer Heidenau zodpovedná za výrobu všetkých pneumatík značky PNEUMANT pre jednostopové vozidlá. Pôsobí na trhu pneumatík pre viac ako 60 rokov, firma Heidenau si vybudovala v priebehu rokov dobrú povesť v oblasti výroby pneumatík. Od roku 1994 firma Heidenau GmbH & Co KG sa špecializuje na navrhovanie pneumatík pre motorové jednostopové vozidlá (motocykle, mopedy, skútre, enduro atď). Heidenau vďačí za svoj úspech svojim stále sa vylepšujúcim produktom. Firma Reifenwerk Heidenau bola založená v roku 1946, až do roku 1952 sa zaoberala výrobou foriem pre gumové výrobky. Po premene továrne na spoločnosť s ručením obmedzeným, vzhľadom na zvyšujúci sa dopyt, bolo v roku 1993 začaté s vývojom a výrobou špeciálnych pneumatík pre motokáry a jednostopové vozidlá. Vďaka svojmu know-how a svojim skúsenostiam v tejto oblasti, Heidenau zaisťuje plnenie požiadaviek svojich zákazníkov, prispôsobiť sa neustále sa meniacemu trhu a reagovať na nové trendy. Heidenau je zastúpená vo viac ako 40 krajinách sveta. Po roku 1952 začala v závode produkcia prvých pneumatík s označením Heidenau.

Nahoru