Vážení zákazníci. Objednávky vytvorené od 30.6.2022 14:00 budú expedované až 7.7.2022.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné

Heidenau K 63

Rozmery
Šírka
100
Profil
90
Priemer
R17
55H
TL,F/R

Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Nízky valivý odpor pneumatiky Heidenau K 63 znižuje spotrebu paliva. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce...
Viac informácií

K 63

Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Nízky valivý odpor pneumatiky Heidenau K 63 znižuje spotrebu paliva. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Heidenau K 63 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Cestná pneumatika Heidenau K 63 zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Cestná pneumatika Heidenau K 63 poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Heidenau K 63 na tvrdom povrchu. Nízke opotrebenie pneumatík Heidenau K 63 predlžuje životnosť behúňa. Pneu Heidenau K 63 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Dezén pneumatiky Heidenau K 63 zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Cestné pneumatiky Heidenau spĺňajú najprísnejšie normy. Unikátna zmes pneumatiky Heidenau K 63 dodáva excelentnú priľnavosť. Heidenau K 63 je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky .. Pneumatika Heidenau K 63 je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Cestná pneumatika Heidenau K 63 poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla.

Od roku 1959 do roku 1993 bola továreň Reifenwer Heidenau zodpovedná za výrobu všetkých pneumatík značky Pneumant pre jednostopové vozidlá. Pôsobí na trhu pneumatík pre viac ako 60 rokov, firma Heidenau si vybudovala v priebehu rokov dobrú povesť v oblasti výroby pneumatík. Od roku 1994 firma Heidenau GmbH & Co KG sa špecializuje na navrhovanie pneumatík pre motorové jednostopové vozidlá (motocykle, mopedy, skútre, enduro atď). Heidenau vďačí za svoj úspech svojim stále sa vylepšujúcimi produktom. Firma Reifenwerk Heidenau bola založená v roku 1946, až do roku 1952 sa zaoberala výrobou foriem pre gumové výrobky. Po premene továrne na spoločnosť s ručením obmedzeným, vzhľadom k zvyšujúcemu sa dopytu, bolo v roku 1993 začalo s vývojom a výrobou špeciálnych pneumatík pre motokáry a jednostopové vozidlá. Vďaka svojmu know-how a svojim skúsenostiam v tejto oblasti, Heidenau zabezpečuje plnenie požiadaviek svojich zákazníkov, prispôsobiť sa neustále sa meniacemu trhu a reagovať na nové trendy. Heidenau je zastúpená vo viac ako 40 krajinách sveta. Po roku 1952 začala v závode produkcie prvých pneumatík s označením Heidenau.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru