Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné

Heidenau K 66 Silica

Rozmery
Šírka
140
Profil
70
Priemer
-17
66H
TL,R
Konštrukcia: Diagonálne

Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Cestná pneumatika Heidenau K 66 Silica poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Cestná...
Viac informácií

K 66 Silica

Cestné pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Cestná pneumatika Heidenau K 66 Silica poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla. Cestná pneumatika Heidenau K 66 Silica zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Heidenau K 66 Silica je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Cestné pneumatiky Heidenau spĺňajú najprísnejšie normy. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Heidenau K 66 Silica prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Heidenau K 66 Silica na tvrdom povrchu. Nízke opotrebenie pneumatík Heidenau K 66 Silica predlžuje životnosť behúňa. Pneu Heidenau K 66 Silica má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky .. Dezén pneumatiky Heidenau K 66 Silica zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Cestná pneumatika Heidenau K 66 Silica poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Nízky valivý odpor pneumatiky Heidenau K 66 Silica znižuje spotrebu paliva. Unikátna zmes pneumatiky Heidenau K 66 Silica dodáva excelentnú priľnavosť. Pneumatika Heidenau K 66 Silica je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť.

Od roku 1959 do roku 1993 bola továreň Reifenwer Heidenau zodpovedná za výrobu všetkých pneumatík značky Pneumant pre jednostopové vozidlá. Pôsobí na trhu pneumatík pre viac ako 60 rokov, firma Heidenau si vybudovala v priebehu rokov dobrú povesť v oblasti výroby pneumatík. Od roku 1994 firma Heidenau GmbH & Co KG sa špecializuje na navrhovanie pneumatík pre motorové jednostopové vozidlá (motocykle, mopedy, skútre, enduro atď). Heidenau vďačí za svoj úspech svojim stále sa vylepšujúcimi produktom. Firma Reifenwerk Heidenau bola založená v roku 1946, až do roku 1952 sa zaoberala výrobou foriem pre gumové výrobky. Po premene továrne na spoločnosť s ručením obmedzeným, vzhľadom k zvyšujúcemu sa dopytu, bolo v roku 1993 začalo s vývojom a výrobou špeciálnych pneumatík pre motokáry a jednostopové vozidlá. Vďaka svojmu know-how a svojim skúsenostiam v tejto oblasti, Heidenau zabezpečuje plnenie požiadaviek svojich zákazníkov, prispôsobiť sa neustále sa meniacemu trhu a reagovať na nové trendy. Heidenau je zastúpená vo viac ako 40 krajinách sveta. Po roku 1952 začala v závode produkcie prvých pneumatík s označením Heidenau.

Nahoru