Vážení zákazníci, z dôvodu vianočnej sezóny sú naši dopravcovia kapacitne preťažení a môže dochádzať k oneskoreniu doručenie Vašej zásielky. Prosíme o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Enduro
  • Odporúčame

Metzeler Karoo 4

Rozmery
Šírka
170
Profil
60
Priemer
R17
72Q
TL,R
Konštrukcia: Radiálne

Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. METZELER KAROO 4, navrhnuté pre Trails a Maxi Enduro, vyvedú jazdcov mimo "vyšliapané cesty" a kombinujú novú zmes gumy a najmodernejších...
Viac informácií

-46%
Karoo 4
-46%

Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. METZELER KAROO 4, navrhnuté pre Trails a Maxi Enduro, vyvedú jazdcov mimo "vyšliapané cesty" a kombinujú novú zmes gumy a najmodernejších technológií. Precízne zatáčanie, moderný dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Metzeler Karoo 4 prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. METZELER KAROO 4 sa vyznačujú revolučnou patentovanou vzorkou behúňa, ktorá zvyšuje úroveň všestranného výkonu pneumatík ako na asfalte, tak na rôznych typoch terénnych povrchov. Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Metzeler Karoo 4 na tvrdom povrchu. V teréne zvyšujú KAROO 4 úroveň výkonu, najmä na mäkkých povrchoch, ako je piesok, blato a hlina. s excelentným riadením, prvotriedny komfort za jazdy, dlhá životnosť a rovnomerné opotrebenie, vďaka použitej zmesi behúňa a vzorky plášťa. Pneu Metzeler Karoo 4 má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Čo sa týka cestného sektora, inžinieri značky "Blue Elephant" zapracovali na zlepšení najmä celkovej ovládateľnosti a správania na mokrom povrchu a vyvinuli vzorku behúňa, ktorá vám umožní bezpečne čeliť určitým uhlom náklonu aj na mokrom asfalte. Dezén pneumatiky Metzeler Karoo 4 zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort.

Spoločnosť Metzeler pôvodne vyrábala množstvo výrobkov z gumy a plastov, rozširuje sa v letectve v roku 1890 a pneumatiky pre automobilový priemysel a motocykle v roku 1892. Okrem spokojnosti bežných vodičov má značka na svojom konte aj množstvo úspechov na profesionálnej scéne, predovšetkým desiatky víťazstiev na závodoch rally a enduro. Metzeler patrí medzi najstaršie značky motocyklových pneu, prvý vyrobený dezén pochádza z roku 1892. Továreň bola zničená v druhej svetovej vojne a prestavaná po vojne, v 50 a 60 rokoch bol americkým distribútorom pneumatík Metzeler spoločnosť Berliner Motor Corporation. Značka Metzeler sa špecializuje na výrobu kvalitných pneumatík pre motocykle a skútre. Po roku 1979 sa Metzeler sústredil iba na motocyklové pneumatiky a bol získaný spoločnosťou Pirelli v roku 1986.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru