Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Závodné

Metzeler Racetec TD Slick

Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R17
TL,F
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Medzi kľúčové vlastnosti pneumatiky Metzeler Racetec TD Slick patrí optimálny výkon, rovnomerný výnos aj po niekoľkých jazdách, univerzálnosť pre rôzne povrchy dráhy a prevádzkovej teploty, vysoká odolnosť proti oderu a...
Viac informácií

-37%
Racetec TD Slick
-37%

Medzi kľúčové vlastnosti pneumatiky Metzeler Racetec TD Slick patrí optimálny výkon, rovnomerný výnos aj po niekoľkých jazdách, univerzálnosť pre rôzne povrchy dráhy a prevádzkovej teploty, vysoká odolnosť proti oderu a možnosť obrátiť smer otáčania zadných pneumatík medzi jednotlivými jazdami, ak konfigurácia obvodu generuje väčšie opotrebenie na jednej strane. Môže byť tiež použitý bez ohrievačov pneumatík a nevyžaduje žiadne špeciálne nastavenia kolesá, aby poskytovalo optimálny výkon. Metzeler Racetec TD Slick bol navrhnutý pre jazdcov, ktorí chcú výhody hladkého produktu, ale bez potreby ďalšieho závodného vybavenia (stojany, ohrievače pneumatík, generátory atď.) Alebo vysoko vyladeného nastavenia a odpruženie kolies, ako je tomu obvykle s hladkými pretekárskymi pneumatikami. Pneumatika Metzeler Racetec TD Slick je hladká pneumatika pre trať, ktorá sa rýchlo a ľahko používa. Pneumatika Metzeler Racetec TD Slick je zameraná na všetkých jazdcov, ktorí nechcú jazdiť bez klzkých pneumatík na trati, skúsených jazdcov, ktorí chcú produkt typu plug-and-play pre dlhé voľné tréningy, a klubové jazdcov, ktorí potrebujú pneumatiku s vytrvalostnými kilometre a vynikajúci pomer kvalita / cena, ktorý im umožňuje sústrediť sa na zlepšovanie časov na bicykel po celý závodný víkend. Metzeler Racetec TD Slick sa pripája k rade závodných hladkých pneumatík METZELER určených pre jazdcov a klubové pretekárov so zameraním na súťažné a tréningové využitie.

Spoločnosť Metzeler pôvodne vyrábala rad výrobkov z gumy a plastov, rozširuje sa v letectve v roku 1890 a pneumatiky pre automobilový priemysel a motocykle v roku 1892. Okrem spokojnosti bežných vodičov má značka na svojom konte i rad úspechov na profesionálnej scéne, predovšetkým desiatky víťazstvo na pretekoch rally a enduro. Metzeler patrí medzi najstaršie značky motocyklových pneu, prvý vyrobený dezén pochádza z roku 1892. Továreň bola zničená v druhej svetovej vojne a prestavaná po vojne, v 50 a 60 rokoch bol americkým distribútorom pneumatík Metzeler spoločnosť Berliner Motor Corporation. Značka Metzeler sa špecializuje na výrobu kvalitných pneumatík pre motocykle a skútre. Po roku 1979 sa Metzeler sústredil iba na motocyklové pneumatiky a bol získaný spoločnosťou Pirelli v roku 1986.

Nahoru