Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné

Metzeler Sportec M9 RR

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
110
Profil
70
Priemer
R17
54H
TL,F
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Výhody pneumatiky Metzeler Sportec M9 RR: na rozdiel od Sportec M7 RR má Sportec M9 RR 2-zmesovou konštrukcii i vpredu, skvelé ovládanie na mokrom, špinavom a zvlnenom povrchu, vhodná pre...
Viac informácií

-24%
Sportec M9 RR
-24%

Výhody pneumatiky Metzeler Sportec M9 RR: na rozdiel od Sportec M7 RR má Sportec M9 RR 2-zmesovou konštrukcii i vpredu, skvelé ovládanie na mokrom, špinavom a zvlnenom povrchu, vhodná pre jazdcov, ktorí preferujú športovú jazdu a používajú motocykel za rôznych podmienok a situácií každý deň, dobre znáša zmeny povrchu i teplôt. Vývoj tejto pneumatiky odráža hromadné rozšírenie elektronických asistentov s mnohými sofistikovanými senzormi, s ktorých pomocou je možné bez obáv a bezpečne riadiť motocykle s výkonovým pomerom 1HP / 1kg, od superbikov až po veľké cestovné "crossovery". Pneumatika Metzeler Sportec M9 RR bola navrhnutá pre motocyklistov, predovšetkým majiteľa superšportov s extrémnym štýlom jazdy a ktorí využívajú výkon motocykla takmer každý deň a za všetkých podmienok, od mestskej džungle po kľukatej víkendové cesty a hľadajú vylepšený výkon. Jazdci, ktorí chcú skvelý zážitok z jazdy a športový výkon aj na mokrých cestách, ale s možnosťou vziať si tiež motocykel na trať, títo jazdci potrebujú športovú pneumatiku, ktorá poskytuje presnú a spoľahlivú spätnú väzbu.

Sportec M9 RR je evolúciou Sportec M7 RR s vylepšenými vlastnosťami správanie na ceste a dlhšom kilometrovým náběhemzadní a novo aj predná pneumatika sú zo 100% siliky, ktorá zaručuje dobrú priľnavosť na mokrom povrchu. Pneumatiky, ktoré boli vyvinuté s odkazom na pretekanie na prírodných okruhoch, kde nie je ideálny povrch, miestami mokré úseky, miestami v zákrutách štrk a prach. Pneumatika Metzeler Sportec M9 RR dokonale kombinuje typickú všestrannosť každodenného použitie aj v cestných pretekoch a stavia na dôležitom dedičstvo pneumatiky Metzeler Sportec M9 RR, ktorá sa pýši pôsobivým zoznamom ocenenie a uznanie, to je doplnené najnovšími technologickými pokrokmi z výskumu a vývoja nemeckej značky. Motocyklová pneumatika METZELER Sportec M9 RR je vylepšeným nástupcom M7 RR pre športovo orientované motocykle s elektronickými asistentov, vhodná pre cestné použitie na suchom i mokrom povrchu, s odkazom na preteky na prírodných okruhoch. Sportec M9 RR je súhrnom dlhoročných skúseností z pretekov na najprestížnejších prírodných okruhoch, najmä Tourist Trophy Isle of Man.

Spoločnosť Metzeler pôvodne vyrábala rad výrobkov z gumy a plastov, rozširuje sa v letectve v roku 1890 a pneumatiky pre automobilový priemysel a motocykle v roku 1892. Okrem spokojnosti bežných vodičov má značka na svojom konte i rad úspechov na profesionálnej scéne, predovšetkým desiatky víťazstvo na pretekoch rally a enduro. Metzeler patrí medzi najstaršie značky motocyklových pneu, prvý vyrobený dezén pochádza z roku 1892. Továreň bola zničená v druhej svetovej vojne a prestavaná po vojne, v 50 a 60 rokoch bol americkým distribútorom pneumatík Metzeler spoločnosť Berliner Motor Corporation. Značka Metzeler sa špecializuje na výrobu kvalitných pneumatík pre motocykle a skútre. Po roku 1979 sa Metzeler sústredil iba na motocyklové pneumatiky a bol získaný spoločnosťou Pirelli v roku 1986.

Nahoru