Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Scooter

Metzeler Sportec Street

Rozmery
Šírka
80
Profil
90
Priemer
-14
40S
TL,F
Počet zmesí: 1 Konštrukcia: Diagonálne

Dezén pneumatiky Metzeler Sportec Street zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Motocyklová pneumatika Metzeler Sportec Street športovo-cestovné pneumatiky...
Viac informácií

Sportec Street
Momentálne nedostupné
Použitie pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Metzeler Sportec Street                                        

Dezén pneumatiky Metzeler Sportec Street zaisťuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Motocyklová pneumatika Metzeler Sportec Street športovo-cestovné pneumatiky pre skútre uspokoja vysokým štandardom, výkonom a bezpečnosťou všetky moderné skútre. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Pneu Metzeler Sportec Street má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Optimalizovaná priľnavosť pneumatík Metzeler Sportec Street na mokrom povrchu vďaka veľkej styčnej ploche a upravenému tvaru vzorky zaisťuje stabilitu pri vysokých rýchlostiach, vynikajúce správanie v zákrute spolu s excelentným riadením, prvotriedny komfort za jazdy, dlhá životnosť a rovnomerné opotrebenie, vďaka použitej zmesi behúňa a vzorky . Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Metzeler Sportec Street na tvrdom povrchu. Precízne zatáčanie, moderný dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Metzeler Sportec Street prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou.

Spoločnosť Metzeler pôvodne vyrábala množstvo výrobkov z gumy a plastov, rozširuje sa v letectve v roku 1890 a pneumatiky pre automobilový priemysel a motocykle v roku 1892. Okrem spokojnosti bežných vodičov má značka na svojom konte aj množstvo úspechov na profesionálnej scéne, predovšetkým desiatky víťazstiev na závodoch rally a enduro. Metzeler patrí medzi najstaršie značky motocyklových pneu, prvý vyrobený dezén pochádza z roku 1892. Továreň bola zničená v druhej svetovej vojne a prestavaná po vojne, v 50 a 60 rokoch bol americkým distribútorom pneumatík Metzeler spoločnosť Berliner Motor Corporation. Značka Metzeler sa špecializuje na výrobu kvalitných pneumatík pre motocykle a skútre. Po roku 1979 sa Metzeler sústredil iba na motocyklové pneumatiky a bol získaný spoločnosťou Pirelli v roku 1986.

Nahoru