Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Enduro
  • Odporúčame

Metzeler Tourance Next 2

Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R19
60V
TL,F
Konštrukcia: Radiálne

Pneumatika Metzeler Tourance Next 2 vsádza na svojho predchodcu vo všetkých oblastiach, hlavnými aspektmi sú neutralita pri zatáčaní a nakláňanie a pocit bezpečia podporovaný príslušným skrátením brzdnej dráhy. Pneumatika Metzeler...
Viac informácií

-44%
Tourance Next 2
-44%

Pneumatika Metzeler Tourance Next 2 vsádza na svojho predchodcu vo všetkých oblastiach, hlavnými aspektmi sú neutralita pri zatáčaní a nakláňanie a pocit bezpečia podporovaný príslušným skrátením brzdnej dráhy. Pneumatika Metzeler Tourance Next 2 je ideálnou voľbou pre majiteľov cestných endur, pre cestovanie na dlhé vzdialenosti, ale aj pre víkendovú jazdu, samostatne alebo v dvoch, aj pri plnom zaťažení, ktorí chcú agresívny dezén inšpirovaný terénom, ale tiež úplnou syntézu prvotriedneho cestného výkonu, vysokého kilometrového nájazdu a jazdného komfortu. Každodenné dochádzajúci môžu oceniť pocit bezpečia, ktorý pneumatika Metzeler Tourance Next 2 môže ponúknuť na rôznych povrchoch, dokonca aj za mokra. Motopneu Metzeler Tourance Next 2, štvrtá generácia uznávanej rady Tourance, ktorá sa zrodila vďaka syntéze najnovších technológií pre materiály a procesy pre špecialistov na dve kolesá a bola navrhnutá pre najnovšiu generáciu dobrodružných motocyklov.

Spoločnosť Metzeler pôvodne vyrábala rad výrobkov z gumy a plastov, rozširuje sa v letectve v roku 1890 a pneumatiky pre automobilový priemysel a motocykle v roku 1892. Okrem spokojnosti bežných vodičov má značka na svojom konte i rad úspechov na profesionálnej scéne, predovšetkým desiatky víťazstvo na pretekoch rally a enduro. Metzeler patrí medzi najstaršie značky motocyklových pneu, prvý vyrobený dezén pochádza z roku 1892. Továreň bola zničená v druhej svetovej vojne a prestavaná po vojne, v 50 a 60 rokoch bol americkým distribútorom pneumatík Metzeler spoločnosť Berliner Motor Corporation. Značka Metzeler sa špecializuje na výrobu kvalitných pneumatík pre motocykle a skútre. Po roku 1979 sa Metzeler sústredil iba na motocyklové pneumatiky a bol získaný spoločnosťou Pirelli v roku 1986.

Nahoru