Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Enduro

Michelin Anakee Adventure

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
90
Profil
90
Priemer
-21
54V
TL/TT,F
Konštrukcia: Diagonálne

Predná pneumatika Michelin Anakee Adventure má po stranách tvrdší zmes a na stredu mäkšie, aby sa pneumatiky nešmýkal do špičky a časom nezatvárali riadidlá. Zadná pneumatika má zmes obrátene -...
Viac informácií

-48%
Anakee Adventure
-48%

Predná pneumatika Michelin Anakee Adventure má po stranách tvrdší zmes a na stredu mäkšie, aby sa pneumatiky nešmýkal do špičky a časom nezatvárali riadidlá. Zadná pneumatika má zmes obrátene - boky sú mäkšie a stred tvrdšie. Pneumatiky Michelin Anakee Adventure majú medzi každým párnym klátov mostík, aby výrobca zabránil deformácii časti klátov, čo by malo zachovať trakciu v teréne, pritom ale udržať dobrú stabilitu na asfalte.

Anakee Adventure sú to pneumatiky, ktoré by mali dávať 20% potenciál výletov mimo asfalt pre čo je pripravený vzorka aj zmes. Obe pneumatiky (predné aj zadné) sú dvousměsové a teda od výrobcu označené ako 2CT. Zakomponovaním patentovaných technológií MICHELIN Dual Compound 2CT a MICHELIN Dual Compound 2CT + si pneumatika zachováva vynikajúce jazdné vlastnosti na suchom povrchu a stabilitu, to všetko pri zvýšenej odolnosti voči opotrebovaniu. Michelin vyvinul zmes Anakee Adventure s cieľom zlepšiť priľnavosť za mokra oproti cestným Anakee 3. Uzavretý stredový profil pre priľnavosť, stabilitu a veľký počet kilometrov. Budú mať označenie M + S a nové BMW R1250GS ich budú mať v prvovýrobe.

Pneumatika Michelin Anakee Adventure sa vďaka novej generácii zmesi s využitím siliky vyznačuje výnimočnou priľnavosťou na mokrom povrchu. Novo koncipovaný otvorený dezén sa postará o potrebnú trakciu na nespevnených cestách. K tomu použil novú generáciu zmesi s väčším podielom siliky. Všestrannosť pri jazde na spevnenej vozovke a mimo vďaka prispôsobeným drážkam behúňa .. Veľké profilové drážky až ku kraju behúňa pre samočistenie a odvodnenie vody.

Nahoru