Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné
    Zosílená

Michelin Anakee Street

Rozmery
Šírka
2.25
Profil
-
Priemer
-17
38P
TT
Konštrukcia: Diagonálne

Pneumatika Michelin Anakee Street ponúka dobrý výkon v zákrutách a vynikajúcu priľnavosť na suchom aj mokrom povrchu. Optimalizovaná vzorka behúňa pneumatiky Michelin Anakee Street pre priľnavosť a rovnomerné opotrebenie bez...
Viac informácií

-50%
Anakee Street
-50%

Pneumatika Michelin Anakee Street ponúka dobrý výkon v zákrutách a vynikajúcu priľnavosť na suchom aj mokrom povrchu. Optimalizovaná vzorka behúňa pneumatiky Michelin Anakee Street pre priľnavosť a rovnomerné opotrebenie bez ohľadu na terén. Bloky sú opatrené vrúbkami, ktoré prispievajú k ich väčšej odolnosti v teréne. Smerové usporiadanie behúňa v tvare písmena V zaisťuje optimálnu priľnavosť k vozovke na asfalte aj mimo neho. Dezén pneumatiky Michelin Anakee Street bol optimalizovaný na priľnavosť a rovnomerné opotrebenie bez ohľadu na terén. Impozantné bloky behúňa sú opatrené vrúbkovaním, ktoré napomáha ich väčšej odolnosti v teréne, ale zároveň poskytuje motocyklu vynikajúcu stabilitu a ovládateľnosť. Tento rad pneumatík Michelin Anakee Street je určený pre cestné aj trailové motocykle do objemu 600 cm3. Vynikajúca stabilita a ovládateľnosť vďaka impozantným blokom pneumatiky Michelin Anakee Street. Vynikajúca stabilita a ovládateľnosť vďaka impozantným blokom behúňa pneumatiky Michelin Anakee Street. Smerové usporiadanie behúňa v tvare V zaisťuje optimálnu priľnavosť k vozovke na asfalte aj mimo neho. Optimalizovaný dezén behúňa pre priľnavosť a rovnomerné opotrebenie bez ohľadu na terén.

V roku 1946 vynašiel Michelin typ „radiálnej pneumatiky“ určenú pôvodne pre firmu Citroen. V priebehu rokov sa pod gumárenský koncern Michelin zaradili značky ako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzko spätá s výrobou pneumatík. Pneumatiky so značkou Michelin používajú osobné vozidlá, nákladné automobily, motocykle, stroje na zemné práce, autobusy, podzemnú dráhu aj lietadlá. Pneumatiky Michelin sú známe častými inováciami a vylepšeniami, niektoré typy pneu patria k absolútnej špičke vo svojej triede. Spoločnosť Michelin vyrába pneu k najrôznejším vozidlám, od bicyklov až po kozmické lode. Gastronomický sprievodca Michelin patrí k najznámejším sprievodcom vôbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvom: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) bola založená roku 1888 bratmi Édouardom a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do sveta prvú pneumatiku. V začiatkoch vyrábala firma pneu pre cyklistické bicykle, dnes značka dosiahla na celosvetovom trhu vynikajúci 18% podiel. Znalci vedia, že firma Michelin vydáva pre cestovateľov aj mapy, turistických sprievodcov, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlhou tradíciou.

Nahoru