Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Scooter

Michelin City Grip

Rozmery
Šírka
100
Profil
90
Priemer
-10
56J
TL,F/R
Počet zmesí: 1 Konštrukcia: Diagonálne

Mestská džungle prichystala na každého jazdca mnoho nepríjemných prekvapení. Michelin vyvinul pneumatiku City Grip tak, aby bolo oveľa ľahšie im čelit.Pneumatika bola vyvinutá s ohľadom na hlavné požiadavky zákazníkov a...
Viac informácií

-42%
City Grip
-42%

Mestská džungle prichystala na každého jazdca mnoho nepríjemných prekvapení. Michelin vyvinul pneumatiku City Grip tak, aby bolo oveľa ľahšie im čelit.Pneumatika bola vyvinutá s ohľadom na hlavné požiadavky zákazníkov a to najmä na optimálnu priľnavosť aj na klzkom povrchu (napríklad električkové koľaje, biele nátery značenie ciest, znečistený povrch). Michelin City Grip zaručuje tiež neutrálne správanie a dobrú kontrolu motocykla, univerzálnosť použitia za akéhokoľvek počasia, teda priľnavosť za mokra i chladu, vysokú odolnosť proti poškodeniu v mestských výmoľoch a tiež životnosť z hľadiska vysokého km výkonu.

Nahoru