Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Scooter

Michelin City Grip 2

Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
-10
54L
TL,R
Konštrukcia: Diagonálne

Michelin uviedol na EICMA 2019 nový Michelin City Grip 2. Pokiaľ ide o pneumatiky, prioritou tých, ktorí používajú skúter, malý alebo veľký, je bezpečnosť, priľnavosť na všetkých povrchoch a za...
Viac informácií

-41%
City Grip 2
-41%

Michelin uviedol na EICMA 2019 nový Michelin City Grip 2. Pokiaľ ide o pneumatiky, prioritou tých, ktorí používajú skúter, malý alebo veľký, je bezpečnosť, priľnavosť na všetkých povrchoch a za všetkých okolností spoľahlivosť a životnosť. Michelin reagoval na tieto potreby pomocou Michelin City Grip, ktorý s 8 miliónmi pneumatík predaných v rokoch 2010 až 2018 bol pre tento typ užívateľov veľkým úspechom. S rastúcim globálnym trhom, najmä vo veľkých mestách, rastie dopyt, rovnako ako potreby.

Uvedením Michelin City Grip 2 na trh optimalizuje Michelin svoju ponuku skútrových pneumatík v reakcii na očakávania spotrebiteľov. Pneumatika City Grip 2 dokonale spĺňa nové očakávania užívateľov s mimoriadnou priľnavosťou, bez ohľadu na povrchy, s ktorými sa užívateľ môže stretnúť v mestských alebo prímestských oblastiach. Aby sa to dosiahlo, konštruktéri technologického centra Michelin navrhli inovatívne zmes s prijatím špecifických materiálov, vrátane oxidu kremičitého. Spojené s novým dizajnom, ktorý integruje nové nože "žraločích zubov", má bezprecedentný priľnavosť v prípade mokrého asfaltu s vynikajúcim kilometrovým nájazdom, ktorý odlišuje pneumatiky Michelin a jeho predchodca Michelin City Grip.

Michelin City Grip 2 nahrádza Michelin City Grip s výnimkou menších veľkostí. Michelin City Grip zaručuje neutrálne správanie a dobrú kontrolu motocykla, univerzálnosť použitia za akéhokoľvek počasia, teda priľnavosť za mokra i chladu, vysokú odolnosť proti poškodeniu v mestských výmoľoch a tiež životnosť z hľadiska vysokého km výkonu.

Nahoru