Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Custom
    Zosílená
  • Zadná

Michelin Commander III Cruiser

Rozmery
Šírka
140
Profil
90
Priemer
B15
76H
TL/TT,R
Počet zmesí: 1 Konštrukcia: Bias

Pneumatika Michelin® Commander® III Cruiser je navrhnutá pre vynikajúcu priľnavosť za mokra, identifikuje bola ohrozená životnosť v porovnaní so svojim predchodcom. Iný dizajn než Commander III Touring. Veľký počet najazdených...
Viac informácií

-49%
Commander III Cruiser
-49%

Pneumatika Michelin® Commander® III Cruiser je navrhnutá pre vynikajúcu priľnavosť za mokra, identifikuje bola ohrozená životnosť v porovnaní so svojim predchodcom. Iný dizajn než Commander III Touring. Veľký počet najazdených kilometrov v porovnaní s predchodcom. Výnimočná priľnavosť na mokre vďaka zmesi vystuženej 100% siliky a pri vrubovej pomere vyššom ako 3% v porovnaní s Michelin Commander II. Bočnice využívajú technológiu "Premium Touch Technology" na väčšine veľkostí a zdôrazňujú prvotriedny vzhľad pneumatík aj motocyklov, ktoré sú pneumatikami Michelin Commander III Cruiser vybavené.

V roku 2000 predstavila Michelin svoju prvú ponuku pre motorky predstavením pneumatiky Michelin Commander. O dvadsať rokov neskôr vyvinul Michelin úplne obnovený sortiment tým, že ponúkol pneumatiky Commander III Cruiser a Commander III Touring, dve rôzne ponuky pre splnenie špecifických potrieb dvoch typov zákazkových kolies.

Od roku 2008, kedy bola podpísaná prvá dohoda o partnerstve, Harley-Davidson a Michelin nikdy neprestali svoju spoluprácu posilňovať. V dôsledku tejto činnosti boli vyvinuté špecifické pneumatiky, ktoré majú na strane dvojité označenie u oboch značiek: Michelin a Harley-Davidson.

Nahoru