Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné
  • Odporúčame
    K sade získaj darček

Michelin Power 5

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R17
58W
TL,F
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Symetrický dizajn pneumatík Michelin Power 5, vizuálna podpis Michelin zo segmentu STR do Hyper Šport, dáva pocit rýchlosti. Štruktúra jačmeňa zrna a golfovej loptičky na pleciach vymedzuje úhľadné oblasti a...
Viac informácií

-49%
Power 5
-49%

Symetrický dizajn pneumatík Michelin Power 5, vizuálna podpis Michelin zo segmentu STR do Hyper Šport, dáva pocit rýchlosti. Štruktúra jačmeňa zrna a golfovej loptičky na pleciach vymedzuje úhľadné oblasti a zabezpečuje mokrý výkon pneumatiky. Optimálne rozdelenie zmesi pre maximálnu zábavu na cestách. Pomer zlúčeniny kremíka a pórovitosti pre maximálnu bezpečnosť za mokra. Pneumatika Michelin Power 5 je určená predovšetkým pre užívateľov športových motoriek, ktorá sa na ceste silne používajú. Prejdené kilometre a priľnavosť za všetkých podmienok a najmä za dažďa sú súčasťou ich požiadaviek, rovnako ako dobré trakčné a upokojujúce správanie pri brzdení. Pneumatika Michelin Power 5 im poskytuje mimoriadnu priľnavosť na mokre.

Michelin priviezol do Milána kompletný nový rad pneumatík Power. Tá obsahuje päť druhov pneumatík podľa použitia od cestných športových pneumatík až po závodnej slicky. Nejsilničnější pneumatikou z nich je Michelin Power 5, ktorá oproti svojim predchodcom prináša novú zmes s podielom siliky a sadzí, nový je aj vzhľad dezénu obohatený o štruktúru golfovej loptičky na hranách pneumatík. Na pohľad efektné, efektívne maximálne do doby, než trošku zataháte a zídete hranu. Michelin sa ale chváli hlavne vynikajúce priľnavosťou a ovládateľnosťou za mokra, ktorá dopĺňa vysoký nájazd a grip za ideálnych podmienok. Pre jazdcov, ktorí jazdia radi rýchlo a ešte radšej sa zvezú na okruhu, pre tie má Michelin pneumatiky Power GP.

Nahoru