Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Závodné

Michelin Power Cup Performance

Rozmery
Šírka
190
Profil
55
Priemer
R17
75V
TL,R,medium
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Pneumatika Michelin Power Cup Performance poskytuje potrebnú priľnavosť od prvého kola. Použité materiály umožňujú rýchle zahriatie pneumatík Michelin Power Cup Performance. Pneu využíva najnovšie technológie vyvinuté v MotoGP. Pneumatika Michelin...
Viac informácií

-50%
Power Cup Performance
540,60 € 270,40 € Cena s DPH Momentálne nedostupné
-50%

Pneumatika Michelin Power Cup Performance poskytuje potrebnú priľnavosť od prvého kola. Použité materiály umožňujú rýchle zahriatie pneumatík Michelin Power Cup Performance. Pneu využíva najnovšie technológie vyvinuté v MotoGP. Pneumatika Michelin Power Cup Performance poskytuje konzistentný výkon kolo po bicykli podľa Internej štúdie uskutočnenej na okruhu v Jereze, septembri 2017, Yamaha R6. Konzistencia je dosiahnutá vďaka stope, ktorá je v rôznych fázach náklonu rovnomerná. Pneumatiky Michelin Power Cup Performance sú vyvinuté tak, aby vyhovovali amatérskym aj skúseným jazdcom a všetkým motocyklom. Protektorovaná verzia pneumatiky MICHELIN Power Performance Slick. Pneumatika je optimalizovaná pre motocykle Supersport s objemom 600 ccm, ktoré jazdia v národných a medzinárodných šampionátoch. Rad pneumatík MICHELIN POWER Performance Cup je ideálny pre stredne pokročilých aj pokročilých jazdcov. Optimalizované pre motocykle s objemom 600 cm3 a väčšie, ktoré ponúkajú rýchle zahriatie, vynikajúcu spätnú väzbu a rad zmesí, ktoré vám pomôžu vytočiť lepšie časy na bicykel. Ako doplnok obľúbeného radu MICHELIN POWER Evo je nový rad pneumatík MICHELIN POWER Performance navrhnutý tak, aby poskytoval maximálnu všestrannosť a dlhú životnosť v tých najextrémnejších podmienkach.

V roku 1946 vynašiel Michelin typ "radiálne pneumatiky" určenú pôvodne pre firmu Citroen. V priebehu rokov sa pod gumárenský koncern Michelin zaradili značky ako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzko spätá s výrobou pneumatík. Pneumatiky so značkou Michelin používajú osobné autá, nákladné automobily, motocykle, stroje pre zemné práce, autobusy, podzemnú dráhu i lietadlá. Pneumatiky Michelin sú známe častými inováciami a vylepšeniami, niektoré typy pneu patrí k absolútnej špičke vo svojej triede. Spoločnosť Michelin vyrába pneumatiky k najrôznejším vozidlám, od bicyklov až po kozmické lode. Gastronomický sprievodca Michelin patrí k najznámejším sprievodcom vôbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvom: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) bola založená roku 1888 bratmi Edouard a André Michelin a roku 1891 vypustila do sveta prvú pneumatiku. V začiatkoch vyrábala firma pneu pre cyklistická kolesá, dnes značka dosiahla na celosvetovom trhu vynikajúce 18% podiel. Znalci vedia, že firma Michelin vydáva pre cestovateľov tiež mapy, turistické sprievodca, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlhou tradíciou.

Nahoru