Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné

Michelin Power RS+

Rozmery
Šírka
180
Profil
55
Priemer
R17
73W
TL,R
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Ľahšie manipulácia a komfort jazdy proti prvej generácii Power RS ​​(bez pluse na zadnom kolese) zostáva aj naďalej v predaji, predné koleso zostane nezmenené! V prípade použitia týchto Power RS...
Viac informácií

Power RS+
Použitie pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Michelin Pilot Street                                        
Michelin Pilot Street Radial                                        
Michelin Power Cup Evo                                        
Michelin Road 5                                        

Ľahšie manipulácia a komfort jazdy proti prvej generácii Power RS ​​(bez pluse na zadnom kolese) zostáva aj naďalej v predaji, predné koleso zostane nezmenené! V prípade použitia týchto Power RS ​​+ je teda nutné na predné koleso 120/70 ZR17 58W TL použiť prvú generáciu Power RS. Nové viaczložkové zmesi s výrazne väčšou priľnavosťou za mokra. Optimalizovaná zadná pneumatika sa zlepšenou manipulačné charakteristikou. Super športové cestné pneumatika s plnou praktickosťou. Zvýšený nájazd.

Perfektná stabilita v náklonoch. Pneumatika Michelin Power RS ​​+ je superšportový cestná pneumatika pre každodennú komfortnú jazdu za každých poveternostných podmienok. Zmes je veľmi podobná zmesi využívané v Moto GP a podľa vyjadrenia samotného výrobcu táto inovovaná zmes ponúka revolučný úroveň gripu, zvýšenú agilitu aj stabilitu a vylepšené ovládanie pneu. Aby bola pokrytá celá škála motocyklov, vyrába sa pneumatiky Michelin Power RS ​​hneď v jedenástich rozmeroch, na svoje si teda prídu ako majitelia 250-iek tak i 1000-ových superbikov. Pneumatika Michelin Power RS ​​+ je prémiová pneumatika pre perfektné športový výkon na bežných cestách spája výhody obľúbených POWER3 a Michelin Supersport EVO. Pneumatika Michelin Power RS ​​je víťazom testu, ktoré v októbri 2016 uskutočnilo testovacie centrum MOTORRAD na nemeckých okruhoch v Boxberg a Neuhausen. Revolučný úroveň gripu, stabilita riadenia a vylepšené ovládanie v zákrutách.

V roku 1946 vynašiel Michelin typ "radiálne pneumatiky" určenú pôvodne pre firmu Citroen. V priebehu rokov sa pod gumárenský koncern Michelin zaradili značky ako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzko spätá s výrobou pneumatík. Pneumatiky so značkou Michelin používajú osobné autá, nákladné automobily, motocykle, stroje pre zemné práce, autobusy, podzemnú dráhu i lietadlá. Pneumatiky Michelin sú známe častými inováciami a vylepšeniami, niektoré typy pneu patrí k absolútnej špičke vo svojej triede. Spoločnosť Michelin vyrába pneumatiky k najrôznejším vozidlám, od bicyklov až po kozmické lode. Gastronomický sprievodca Michelin patrí k najznámejším sprievodcom vôbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvom: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) bola založená roku 1888 bratmi Edouard a André Michelin a roku 1891 vypustila do sveta prvú pneumatiku. V začiatkoch vyrábala firma pneu pre cyklistická kolesá, dnes značka dosiahla na celosvetovom trhu vynikajúce 18% podiel. Znalci vedia, že firma Michelin vydáva pre cestovateľov tiež mapy, turistické sprievodca, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlhou tradíciou.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru