Vážení zákazníci, vplyvom sezónneho vyťaženia u našich dopravcov, môže dôjsť k oneskoreniu doručenia Vašej objednávky. Prosíme Vás o zhovievavosť a pochopenie. Ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Závodné

Michelin Power Slick Performance 24

Rozmery
Šírka
200
Profil
55
Priemer
R17
78V
TL,R,
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Pneumatika Michelin Power Slick Performance poskytuje potrebnú priľnavosť od prvého kola. Pre motocykle s objemom 600 cm3 a 1000 cm3. Konzistencia je dosiahnutá vďaka stope, ktorá je rovnomerná v rôznych...
Viac informácií

-27%
Power Slick Performance 24
-27%

Pneumatika Michelin Power Slick Performance poskytuje potrebnú priľnavosť od prvého kola. Pre motocykle s objemom 600 cm3 a 1000 cm3. Konzistencia je dosiahnutá vďaka stope, ktorá je rovnomerná v rôznych fázach náklonu. Zaisťuje víťazné tempo v závode kolo za kolom! Nie je legálne na ceste - Výkon, ktorý vydrží - Jednoduché ovládanie - rýchlejšie zahriatie - lepší čas na bicykel - ľahká manipulácia so všetkými motocyklami - vylepšená spätná väzba a konzistentný výkon.. Podľa internej štúdie uskutočnenej na okruhu v Jereze v septembri 2017, Yamaha R1 a BMW SS1000RR, pneumatika Michelin Power Slick Performance poskytuje konzistentný výkon bicykel po bicykli. Určené skôr pre pokročilých jazdcov. Použité materiály umožňujú rýchle zahriatie pneumatiky Michelin Power Slick Performance. Maximálna všestrannosť a dlhá životnosť. Využíva najnovšie technológie vyvinuté v MotoGP. Pneu využíva výhody najnovších technológií pneumatík MOTOGP, nie je legálna pre cestnú premávku. Pneumatika Michelin Power Slick Performance je vyvinutá tak, aby vyhovovala amatérskym aj skúseným jazdcom a všetkým motocyklom.

V roku 1946 vynašiel Michelin typ „radiálnej pneumatiky“ určenú pôvodne pre firmu Citroen. V priebehu rokov sa pod gumárenský koncern Michelin zaradili značky ako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzko spätá s výrobou pneumatík. Pneumatiky so značkou Michelin používajú osobné vozidlá, nákladné automobily, motocykle, stroje na zemné práce, autobusy, podzemnú dráhu aj lietadlá. Pneumatiky Michelin sú známe častými inováciami a vylepšeniami, niektoré typy pneu patria k absolútnej špičke vo svojej triede. Spoločnosť Michelin vyrába pneu k najrôznejším vozidlám, od bicyklov až po kozmické lode. Gastronomický sprievodca Michelin patrí k najznámejším sprievodcom vôbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvom: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) bola založená roku 1888 bratmi Édouardom a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do sveta prvú pneumatiku. V začiatkoch vyrábala firma pneu pre cyklistické bicykle, dnes značka dosiahla na celosvetovom trhu vynikajúci 18% podiel. Znalci vedia, že firma Michelin vydáva pre cestovateľov aj mapy, turistických sprievodcov, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlhou tradíciou.

Nahoru