Pozor! Obmedzenie prevádzky vzhľadom k nariadeniu vlády. Viac nájdete v kontaktoch tu.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné
  • Odporúčame

Michelin Road 5 Trail

Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R19
60W
TL,F
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Michelin tvrdí, že Michelin Road 5 Trail s najazdenými 5000 kilometrami podáva rovnaké výkony ako úplne nová Pilot Road 4. Zásadnými inováciami sú nové dvoch-zmesi, kedy u zadné pneumatiky leží...
Viac informácií

-48%
Road 5 Trail
-48%
Použitie pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Michelin Anakee 3                                        
Michelin Anakee Wild                                        
Michelin Road 5 Trail                                        

Michelin tvrdí, že Michelin Road 5 Trail s najazdenými 5000 kilometrami podáva rovnaké výkony ako úplne nová Pilot Road 4. Zásadnými inováciami sú nové dvoch-zmesi, kedy u zadné pneumatiky leží mäkká zmes na tvrdé a tvrdá zmes stále tvorí pevné jadro pneumatiky Michelin Road 5 Trail a oproti PR4 sa najviac zlepšila na mokrom povrchu. Oproti predchodcovi pneumatík Michelin Pilot Road 4 ponúka ešte lepšiu ovládateľnosť vo všetkých režimoch jazdy. Je to aj vďaka vzorky, ktorý sa rozširuje, čím je bližšie ku kostre pneumatiky, systém označený ako XST Evo je už tretia generácia a Michelin ho každou generáciou vylepšuje .. Pre nový model Michelin nepoužil názov Pilot, aby jednotlivé rady pneumatík od seba viac odlíšil .

Pneumatiky Michelin Road 5 Trail sú nástupcom modelu Pilot Road 4. Ako napovedá názov Road, jedná sa o pneumatiku pre bežnú cestnú prevádzku, nie teda primárne na žmolkovaniu poserproužků. Tento nový rad pneumatík Michelin Road 5 Trail umožňuje každodenné bezpečné použitie a zároveň môžete kedykoľvek vyraziť na dlhý výlet s plne naloženú motorkou. Pneumatiky Michelin Road 5 Trail ponúka najlepšiu priľnavosť za mokra voči svojim hlavným konkurentom a bez kompromisov vedie vo svojej kategórii aj na suchých komunikáciách.

V roku 1946 vynašiel Michelin typ "radiálne pneumatiky" určenú pôvodne pre firmu Citroen. V priebehu rokov sa pod gumárenský koncern Michelin zaradili značky ako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzko spätá s výrobou pneumatík. Pneumatiky so značkou Michelin používajú osobné autá, nákladné automobily, motocykle, stroje pre zemné práce, autobusy, podzemnú dráhu i lietadlá. Pneumatiky Michelin sú známe častými inováciami a vylepšeniami, niektoré typy pneu patrí k absolútnej špičke vo svojej triede. Spoločnosť Michelin vyrába pneumatiky k najrôznejším vozidlám, od bicyklov až po kozmické lode. Gastronomický sprievodca Michelin patrí k najznámejším sprievodcom vôbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvom: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) bola založená roku 1888 bratmi Edouard a André Michelin a roku 1891 vypustila do sveta prvú pneumatiku. V začiatkoch vyrábala firma pneu pre cyklistická kolesá, dnes značka dosiahla na celosvetovom trhu vynikajúce 18% podiel. Znalci vedia, že firma Michelin vydáva pre cestovateľov tiež mapy, turistické sprievodca, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlhou tradíciou.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru