Vážení zákazníci, dňa 22.2.2024 nebude možné expedovať zásielky s technických príčin. Dodanie sa omešká o 1-2 dni . Ďakujeme AZ pneu s.r.o.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Custom
  • Predná

Michelin Scorcher 21

Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R17
58V
TL,F
Konštrukcia: Radiálne

Pneumatiky Michelin Scorcher 11 sa vyznačujú vysokou trakciou na suchej i mokrej vozovke, a že nejde len o marketingový slogan, potvrdzuje aj fakt, že tieto pneumatiky sú továrenským obutím pre...
Viac informácií

-50%
Scorcher 21
-50%
Použitie pneumatiky na druhu povrchu TRACK SUPERSPORT SPORT TOURING TOURING / TRAIL OFF-ROAD
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Michelin Pilot Power                                        
Michelin Pilot Power 2CT                                        
Michelin Pilot Road 3                                        
Michelin Pilot Road 4                                        
Michelin Pilot Road 4 GT                                        
Michelin Pilot Street                                        
Michelin Power Cup Evo                                        
Michelin Road 5                                        
Michelin Scorcher 21                                        

Pneumatiky Michelin Scorcher 11 sa vyznačujú vysokou trakciou na suchej i mokrej vozovke, a že nejde len o marketingový slogan, potvrdzuje aj fakt, že tieto pneumatiky sú továrenským obutím pre motocykle Harley. Rýchla reakcia na zmenu smeru jazdy, vysoký kilometrový nájazd, zvýšená odolnosť proti vlnenie a kmitanie ťažkých motocyklov v zákrutách. Zároveň je originálny výbavou väčšiny modelov Sportster ® a Dyna ®. Pneumatiky Michelin Scorcher 21 sa vyznačujú tiež vysokou stabilitou na krivolakých cestách plných zákrut a náklonov. Pneumatika Michelin Scorcher 21 má tiež nízky prah hlučnosti, teda aj jazda vo vyšších rýchlostiach je tichá a komfortná.

Pneumatiky Michelin Scorcher 31 využívajú mnohoročné skúsenosti koncernu Michelin s motocyklovými závodmi. Michelin Scorcher 31 bola novo homologizovaná pre modely Harley Davidson, ® Electra Glide ® a Street Glide®. Pneumatiky Michelin Scorcher 21 od firmy Michelin určené pre motocykle HD, špeciálne určená pre Harley-Davidson Electra Glide, Road Glide and Street Glide Továrni sa obúva na väčšinu modelov Sportster® a Dyna ®. Guma pneumatiky Michelin Scorcher 21 je obohatená karbónovými vláknami, takže je výrazne zvýšená jej odolnosť proti vonkajším vplyvom, to sebou samozrejme prináša vyšší kilometrový nájazd a celkovo predĺženú životnosť. Obsahujú špeciálna zmes gumy, ktorá obutie dodáva výborný záber a priľnavosť na suchej ceste aj za dažďa.

V roku 1946 vynašiel Michelin typ "radiálne pneumatiky" určenú pôvodne pre firmu Citroen. V priebehu rokov sa pod gumárenský koncern Michelin zaradili značky ako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzko spätá s výrobou pneumatík. Pneumatiky so značkou Michelin používajú osobné autá, nákladné automobily, motocykle, stroje pre zemné práce, autobusy, podzemnú dráhu i lietadlá. Pneumatiky Michelin sú známe častými inováciami a vylepšeniami, niektoré typy pneu patrí k absolútnej špičke vo svojej triede. Spoločnosť Michelin vyrába pneumatiky k najrôznejším vozidlám, od bicyklov až po kozmické lode. Gastronomický sprievodca Michelin patrí k najznámejším sprievodcom vôbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvom: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) bola založená roku 1888 bratmi Edouard a André Michelin a roku 1891 vypustila do sveta prvú pneumatiku. V začiatkoch vyrábala firma pneu pre cyklistická kolesá, dnes značka dosiahla na celosvetovom trhu vynikajúce 18% podiel. Znalci vedia, že firma Michelin vydáva pre cestovateľov tiež mapy, turistické sprievodca, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlhou tradíciou.

Nahoru