Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Offroad/Cross
  • Odporúčame

Michelin Star Cross 5 Mini

Rozmery
Šírka
2.50
Profil
-
Priemer
-10
33J
TT,F/R
Konštrukcia: Diagonálne

Terénne pneumatiky Michelin Starcross 5 Mini. Terénne súťaže vyžadujú zvláštne vlastnosti od pneumatík, ktoré by mali poskytovať vynikajúcu priľnavosť v ťažkých podmienkach, od nečistôt po kamene, otvorené korene stromov a...
Viac informácií

-48%
Star Cross 5 Mini
-48%

Terénne pneumatiky Michelin Starcross 5 Mini. Terénne súťaže vyžadujú zvláštne vlastnosti od pneumatík, ktoré by mali poskytovať vynikajúcu priľnavosť v ťažkých podmienkach, od nečistôt po kamene, otvorené korene stromov a strmé svahy. Okrem toho sa terén sám môže zhoršovať v závislosti na počasí, počtu prejdených kolies alebo počtu účastníkov, ktorí sa už predtým zúčastnili enduro súťaží. V roku 2020 Michelin rozšíril svoj sortiment terénnych pneumatík o dve nové pneumatiky: MICHELIN Enduro Xtrem pre fanúšikov tejto vyčerpávajúce enduro súťaže a MICHELIN Starcross 5 Mini, ktoré sú určené mladým jazdcom, keď sa práve začínajú zoznamovať s komplikáciami motokrosu.

Vzhľadom k tomu, že mladí jazdci motokrosu jazdí s veľkými kolesami na motocykloch od 50 cm3 do 65 cm3, musí poskytovať rovnaký výkon ako ich "starší" bratia. Dva roky práce boli zamerané na vývoj tohto nového modelu, a tak bolo dosiahnuté vynikajúcej priľnavosti a dlhej životnosti pneumatiky, ako aj široký výber veľkostí (od 90/100 x 16 do 2,5 x 10). Vzor behúňa Starcross 5 Mini je úplne identický so vzorom behúňa MICHELIN Starcross 5 Medium špeciálne pre pokrytie širokej škály typov terénu a úrovňou priľnavosti.

Prečo by ste mali zvoliť Starcross 5 Mini: Skvelý výkon pre malé kolesá! Vylepšená priľnavosť a trvanlivosť (v porovnaní so Starcross MH3). Kompletné a jednoduchý sortiment pneumatík pokrývajúci všetky veľkosti pre juniorov (od 50 cm3 do 65 cm3). Pneumatiky vybrané mladými šampiónmi. Vo Francúzsku vyhral Quentin Pruenier na týchto pneumatikách 2019 francúzske majstrovstvá v motokrose v kategórii Espoirs.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru