Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Offroad/Cross

Michelin Star Cross 6 Medium Soft

Rozmery
Šírka
120
Profil
80
Priemer
-19
63M
TT,R
Konštrukcia: Diagonálne

Aj so stredne tvrdou zmesou v hlbokom piesku tieto pneumatiky stále zaberajú, a to s istotou. Pneumatika Michelin Starcross 6 je vybavená novou technológiou Silica, ktorá bola prenesená zo sveta...
Viac informácií

-51%
Star Cross 6 Medium Soft
-51%

Aj so stredne tvrdou zmesou v hlbokom piesku tieto pneumatiky stále zaberajú, a to s istotou. Pneumatika Michelin Starcross 6 je vybavená novou technológiou Silica, ktorá bola prenesená zo sveta automobilov, táto nová zmes pomáha predchádzať predčasnému opotrebovaniu, zlepšuje tvar hrotov pneumatiky a pomáha zabrániť odtrhnutiu hrotov od pneumatiky. Každý jazdíme v inom teréne, ktorý vyžaduje iné pneumatiky, každá daná pneumatika môže v niektorých oblastiach vynikať, ale v iných bude určite trpieť, ide o to, zistiť, aký terén plánujete zvládať najčastejšie, a zaobstarať si zmes, ktorá je pre neho najvhodnejšia. Pneumatiky Michelin Starcross 6 poskytujú vynikajúcu úroveň trakcie a istoty v rôznych terénoch. Na piesčitých chodníkoch boli StarCross 5 pre mnoho jazdcov jasnou voľbou, úroveň priľnavosti a životnosti je za tie peniaze ťažko prekonateľná. Nové plášte Michelin StarCross 6 sú k dispozícii vo variantoch Medium Hard, Medium Soft, Hard, Sand a Mud, zatiaľ čo StarCross 5 boli k dispozícii vo variantoch Hard, Medium, Soft, Sand a Mini. Michelin si s týmito novými pneumatikami StarCross 6 robil odvážne nároky, obzvlášť keď uvážime, ako dobre si viedli už pneumatiky StarCross 5. Stúpanie do kopca, kamene, blato, piesok – nové pneumatiky Michelin Starcross 6 zvládnu všetko. Podľa spoločnosti Michelin idú dezén výstupkov a nová technológia siliky ruka v ruke a zlepšujú trakciu a životnosť, technológia siliky prišla z automobilového sveta a pomáha spevniť hroty, takže si udrží svoj tvar po dlhšiu dobu, práve odtiaľ pochádza o 19% vyššia trakcia po opotrebení pneumatík ao 11 % vyššia životnosť, ako vyplýva z rozsiahlych testov spoločnosti Michelin. Michelin uvádza, že nová "adaptívna konštrukcia" pneumatiky Michelin StarCross 6 poskytuje až o 16 % vyššiu trakciu, keď je nová, v porovnaní s pneumatikou 5. Zvýšená priľnavosť a väčšia odolnosť nových pneumatík StarCross 6. Dezén výstupkov, rozstup medzi výstupkami a ich tvar sa mení od jednej zmesi k druhej, jedná sa o špecifické voľby, ktoré Michelin vykonáva pre každú zmes, aby pomohol zvýšiť trakciu a maximalizovať výkon na základe druhu terénu, pre ktorý bude daná zmes použitá. Adaptívna konštrukcia je spojená s novým dezénom, "lopatkami" behúňa a materiálom použitým u novej pneumatiky StarCross 6, v prípade novej pneumatiky Michelin StarCross 6 sa jedná o "adaptívnu konštrukciu". Až o 16% vyššia trakcia, keď je pneumatika nová, až o 19% vyššia trakcia, keď je opotrebovaná, a až o 11% vyššia odolnosť. Množstvo možností, ktoré rada StarCross ponúka, umožňuje každému jazdcovi vybrať si tú najlepšiu voľbu pre terén, ktorý plánuje zvládnuť. Vďaka novej technológii siliky, ktorá sa zbavuje karbónovo čiernych gumových blokov behúňa používaných u predchádzajúcej generácie, sa StarCross 6 podľa Michelinu oveľa lepšie opotrebovávajú a zachovávajú si svoj pôvodný dizajn blokov behúňa.

V roku 1946 vynašiel Michelin typ „radiálnej pneumatiky“ určenú pôvodne pre firmu Citroen. V priebehu rokov sa pod gumárenský koncern Michelin zaradili značky ako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzko spätá s výrobou pneumatík. Pneumatiky so značkou Michelin používajú osobné vozidlá, nákladné automobily, motocykle, stroje na zemné práce, autobusy, podzemnú dráhu aj lietadlá. Pneumatiky Michelin sú známe častými inováciami a vylepšeniami, niektoré typy pneu patria k absolútnej špičke vo svojej triede. Spoločnosť Michelin vyrába pneu k najrôznejším vozidlám, od bicyklov až po kozmické lode. Gastronomický sprievodca Michelin patrí k najznámejším sprievodcom vôbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvom: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) bola založená roku 1888 bratmi Édouardom a Andrém Michelin a roku 1891 vypustila do sveta prvú pneumatiku. V začiatkoch vyrábala firma pneu pre cyklistické bicykle, dnes značka dosiahla na celosvetovom trhu vynikajúci 18% podiel. Znalci vedia, že firma Michelin vydáva pre cestovateľov aj mapy, turistických sprievodcov, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlhou tradíciou.

Nahoru