Vážení zákazníci, dňa 22.2.2024 nebude možné expedovať zásielky s technických príčin. Dodanie sa omešká o 1-2 dni . Ďakujeme AZ pneu s.r.o.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Offroad/Cross

Michelin Tracker

Rozmery
Šírka
120
Profil
90
Priemer
-18
65R
TT,R
Konštrukcia: Diagonálne

Pneumatika Michelin Tracker je nástupca populárnej a osvedčené Cross AC10. Michelin Tracker je pneumatika pre motocross, skvelý pomer ceny / výkonu. Pneumatika poskytuje úžasný pôžitok z jazdy, na všetky povrchy....
Viac informácií

-48%
Tracker
-48%
Použitie pneumatiky na druhu povrchu PIESOK BLATO STREDNÁ TERÉN TVRDÝ KAMEŇ - TVRDÝ TERÉN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Michelin Tracker                                        

Pneumatika Michelin Tracker je nástupca populárnej a osvedčené Cross AC10. Michelin Tracker je pneumatika pre motocross, skvelý pomer ceny / výkonu. Pneumatika poskytuje úžasný pôžitok z jazdy, na všetky povrchy. Pneumatika Michelin Tracker je určená pre hobby cross jazdcov, ktorí si na víkend hľadajú zábavu s motokrosovými alebo enduro motocykle a nechcú míňať príliš veľa peňazí, bez toho aby obetovali výkon. Rad pneumatík Michelin Tracker nahradila predtým obľúbený rad Michelin AC10, táto vylepšená rada je skvelá pre jazdcov, ktorí vyžadujú cestné legálne pneumatiku, ktorá má stále skvelé schopnosti v teréne. Dezén pneumatiky Michelin Tracker je homologovaný pre cestnú použitie a navrhnutý pre všetky druhy povrchov.

V roku 1946 vynašiel Michelin typ "radiálne pneumatiky" určenú pôvodne pre firmu Citroen. V priebehu rokov sa pod gumárenský koncern Michelin zaradili značky ako BFGoodrich, Uniroyal. Michelin je úzko spätá s výrobou pneumatík. Pneumatiky so značkou Michelin používajú osobné autá, nákladné automobily, motocykle, stroje pre zemné práce, autobusy, podzemnú dráhu i lietadlá. Pneumatiky Michelin sú známe častými inováciami a vylepšeniami, niektoré typy pneu patrí k absolútnej špičke vo svojej triede. Spoločnosť Michelin vyrába pneumatiky k najrôznejším vozidlám, od bicyklov až po kozmické lode. Gastronomický sprievodca Michelin patrí k najznámejším sprievodcom vôbec. Gumárenská firma Michelin (celým názvom: SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin) bola založená roku 1888 bratmi Edouard a André Michelin a roku 1891 vypustila do sveta prvú pneumatiku. V začiatkoch vyrábala firma pneu pre cyklistická kolesá, dnes značka dosiahla na celosvetovom trhu vynikajúce 18% podiel. Znalci vedia, že firma Michelin vydáva pre cestovateľov tiež mapy, turistické sprievodca, atlasy a počítačové produkty. Michelin - špičková kvalita pneu s dlhou tradíciou.

Nahoru