Vážení zákazníci, z dôvodu vianočnej sezóny sú naši dopravcovia kapacitne preťažení a môže dochádzať k oneskoreniu doručenie Vašej zásielky. Prosíme o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Enduro
  • Odporúčame

Mitas E-07+

Rozmery
Šírka
130
Profil
80
Priemer
B17
65T
TL,R
Konštrukcia: Bias

Pneumatika Mitas E07 + je nová vylepšená varianta obľúbenej pneumatiky Mitas E07. Pneumatika Mitas E-07 + sa stala hitom tohto roka. Pokojná a bezpečná na ceste, v teréne na veľkom...
Viac informácií

-35%
E-07+
-35%

Pneumatika Mitas E07 + je nová vylepšená varianta obľúbenej pneumatiky Mitas E07. Pneumatika Mitas E-07 + sa stala hitom tohto roka. Pokojná a bezpečná na ceste, v teréne na veľkom endure zvládne čo by človek nikdy nečakal. Všetky užívateľské recenzie jazdcov sú len a len pozitívne. Nepoznáme inú pneumatiku, čo by to tak mala, a navyše od Mitas. Väčšina popredných pneu Mitas naďalej zostáva pod pôvodným označením E-07 a sú určené ku kombinácii práve s novinkou E-07. Verzia Dakar má zosilnenú konštrukciu a je tak vďaka vyššej odolnosti vhodná pre použitie v extrémnych podmienkach. Ideálne použitie - cesty 50%, 50% terén. Pneu disponuje väčšími blokmi, čo zlepšuje jazdné vlastnosti a dáva pneumatike výrazne modernejší vzhľad.

Pneumatika lepšie zabráni premiestnenie piesku, blata a vody, pričom sa počas otáčania pneumatiky udržuje dostatočná priľnavosť medzi pneumatikou a vozovkou. Modifikovaný vzorka pneumatiky poskytuje 50/50 odolnosť pneumatiky s veľkou adhéziou na všetkých typoch terénu aj na mokrom povrchu. Typ E-07 plus bol vyvinutý špeciálne pre motocykle vhodných na dlhé trasy, s cieľom, aby pneumatiky a motocykel správne spolupracovali. Vzhľadom k mierne upravenému dezénu poskytuje pneumatika lepší výkon pri jazde v teréne aj pri jazde po ceste. Zvýšená konštrukcia žliabkov poskytuje dostatok voľného priestoru medzi dezénom a vozovkou.

Motocyklové terénne pneumatiky Mitas nesú značku českej kvality. Továreň vznikla už v roku 1933 ako dcérska spoločnosť Michelinu. Odkiaľ v spojení s výrobcom obručou pochádza aj názov (Mitas = MIchelin + VERITAS). Dnes patrí Mitas k najmodernejším a najvýznamnejším producentom motocyklových pneumatík v Európe. To sa samozrejme darí aj vďaka modernej výrobe a technológiám. Či už je to na vonkajšie prostredie reagujúce konštrukcie, alebo drážky odvádzajúci vodu a aktívne prispievajú k väčšej bezpečnosti. Každá zmes je potom vyvinutá s ohľadom na svoje najčastejšie využitie. Pri vývoji Mitas spolupracuje s mnohými motorkármi, čo znamená jediné. Víťazstvo v mnohých moto disciplínach, či už na asfalte alebo mimo neho. S moto pneumatikami Mitas si môžete byť istí, že kupujete preverenú európsku kvalitu.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru