Vážení zákazníci, dňa 22.2.2024 nebude možné expedovať zásielky s technických príčin. Dodanie sa omešká o 1-2 dni . Ďakujeme AZ pneu s.r.o.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Enduro

Mitas E-10

Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
B19
60Q
TL
Konštrukcia: Bias

Excelentná životnosť pneumatiky a výborná adaptabilita na rôzne prostredia (ako na ceste, tak i v teréne), predurčuje E-10 ako ideálnu voľbu pre dlhé cesty aj pre športovú jazdu v teréne....
Viac informácií

E-10
Momentálne nedostupné

Excelentná životnosť pneumatiky a výborná adaptabilita na rôzne prostredia (ako na ceste, tak i v teréne), predurčuje E-10 ako ideálnu voľbu pre dlhé cesty aj pre športovú jazdu v teréne. Pokojná a bezpečná na ceste, v teréne na veľkom endure zvládne čo by človek nikdy nečakal. Cestovné enduro E-10 je vhodné ako na asfaltové cesty, tak aj menej udržiavané cesty a do ľahkého terénu. Mitas E-10 je univerzálna pneumatika pre cestovné enduro s vynikajúcou samočistiacou schopnosťou a skvelú kontrolou smeru jazdy na mäkkom i tvrdom povrchu. Zvýšená konštrukcia žliabkov poskytuje dostatok voľného priestoru medzi dezénom a vozovkou. Pri jazde v zákrutách poskytuje E-10 mäkký nájazd a stabilný prejazd s optimálnou kontrolou jazdy. Dezén umožňuje výborný záber pri jazde v teréne a vynikajúcu stabilitu aj pri vyšších rýchlostiach na ceste. Pneumatika lepšie zabráni premiestnenie piesku, blata a vody, pričom sa počas otáčania pneumatiky udržuje dostatočná priľnavosť medzi pneumatikou a vozovkou .. Vzhľadom k mierne upravenému dezénu poskytuje pneumatika lepší výkon pri jazde v teréne aj pri jazde po ceste. Pneu disponuje väčšími blokmi, čo zlepšuje jazdné vlastnosti a dáva pneumatike výrazne modernejší vzhľad.

Motocyklové terénne pneumatiky Mitas nesú značku českej kvality. Továreň vznikla už v roku 1933 ako dcérska spoločnosť Michelinu. Odkiaľ v spojení s výrobcom obručou pochádza aj názov (Mitas = MIchelin + VERITAS). Dnes patrí Mitas k najmodernejším a najvýznamnejším producentom motocyklových pneumatík v Európe. To sa samozrejme darí aj vďaka modernej výrobe a technológiám. Či už je to na vonkajšie prostredie reagujúce konštrukcie, alebo drážky odvádzajúci vodu a aktívne prispievajú k väčšej bezpečnosti. Každá zmes je potom vyvinutá s ohľadom na svoje najčastejšie využitie. Pri vývoji Mitas spolupracuje s mnohými motorkármi, čo znamená jediné. Víťazstvo v mnohých moto disciplínach, či už na asfalte alebo mimo neho. S moto pneumatikami Mitas C-19 si môžete byť istí, že kupujete preverenú európsku kvalitu.

Nahoru