Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné

Mitas MC 9

Rozmery
Šírka
90
Profil
90
Priemer
-16
48P
TL,R
Konštrukcia: Diagonálne

Pneumatika Mitas MC 9 vďaka svojej kostre ponúkne bezpečný záber na suchej vozovke a optimálnu ovládateľnosť. Kvalitné prevedenie vzoru behúňa a vynikajúci kilometrový výkon. Pneumatika, ktorá poskytuje pohodlie pri každodenných...
Viac informácií

-36%
MC 9
63,60 € 40,80 € Cena s DPH Momentálne nedostupné
-36%

Pneumatika Mitas MC 9 vďaka svojej kostre ponúkne bezpečný záber na suchej vozovke a optimálnu ovládateľnosť. Kvalitné prevedenie vzoru behúňa a vynikajúci kilometrový výkon. Pneumatika, ktorá poskytuje pohodlie pri každodenných jazdách a zároveň umožňuje nezabudnuteľné víkendové výlety. Konštrukcia kostry a high-tech zmes gumy zaisťujú ľahkú ovládateľnosť. Použité materiály zaisťujú priľnavosť a nízky valivý odpor, vďaka tomu sa znižuje spotreba paliva. Mitas MC-9 je známa svojím prevedením behúňa a jazdnými vlastnosťami. Pneu poskytuje optimálnu priľnavosť za každého počasia. Pneumatika Mitas MC-9 má rebrovaný behúň pre klasické motocykle.

MITAS sa zaoberá výrobou plášťov pre poľnohospodárske, mimocestné a stavebné stroje, pre motocykle, vysokozdvižné vozíky, pre ľahké nákladné automobily a niektoré lietadlá. Mitas je tradičný český výrobca (prevzal výrobu motocyklových, nákladných a traktorových plášťov od Barumu). Spoločnosť Mitas a.s. z koncernu Trelleborg Group je český výrobca mimocestných (poľnohospodárskych, industriálnych, motocyklových) pneumatík. História pneumatík Mitas siaha až do tridsiatych rokov minulého storočia, kedy sa najprv v Prahe a potom aj v Zlíne začali vyrábať pneumatiky. Dnes Mitas vlastní tri výrobné závody pneumatík v Českej republike, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City v štáte Iowa. Okrem týchto výrobných závodov je Mitas zastúpený v 14 krajinách prostredníctvom svojich zahraničných pobočiek a má vlastnú globálnu predajnú a distribučnú sieť. Vyrába a distribuuje pneumatiky pod dvoma značkami: Mitas a Cultor. Spoločnosť MITAS a.s. s ročným obratom 450 mil. eur (r. 2012), je jedným z popredných európskych výrobcov poľnohospodárskych pneumatík a pneumatík pre ťažkú ​​stavebnú techniku. Pneumatiky Mitas nesú značku slovenskej kvality. S moto pneumatikami Mitas si môžete byť istí, že kupujete preverenú európsku kvalitu. Každá zmes je pneumatík Mitas vyvinutá s ohľadom na svoje najčastejšie využitie. Pri vývoji pneumatík firma Mitas spolupracuje s mnohými motorkármi = víťazstvo v mnohých moto disciplínach, či už na asfalte alebo mimo neho. Továreň Mitas vznikla už v roku 1933 ako dcérska spoločnosť Michelinu, odkiaľ v spojení s výrobcom obručí pochádza aj názov (Mitas = MIchelin + VeriTAS). Mitas patrí k najmodernejším a najvýznamnejším producentom motocyklových pneumatík v Európe, to sa samozrejme darí aj vďaka modernej výrobe a technológiám: Či už je to na vonkajšie prostredie reagujúce konštrukcie, alebo drážky odvádzajúce vodu a aktívne prispievajúce k väčšej bezpečnosti.

Nahoru