Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Odporúčame

Mitas SRH Rental

Rozmery
Šírka
11
Profil
7.10
Priemer
R5
Hard

Motokárové pneumatiky Mitas sú určené pre motokáry vo vnútorných aj vonkajších požičovniach a sú k dispozícii v troch rôznych zmesiach. Dostupné v troch rôznych zmesiach. Pneumatiky poskytujú vynikajúci výkon s...
Viac informácií

-36%
SRH Rental
-36%

Motokárové pneumatiky Mitas sú určené pre motokáry vo vnútorných aj vonkajších požičovniach a sú k dispozícii v troch rôznych zmesiach. Dostupné v troch rôznych zmesiach. Pneumatiky poskytujú vynikajúci výkon s pôsobivou priľnavosťou. SRX: Extra tvrdá pneumatika pre vnútornú aj vonkajšiu jazdu, vhodná aj pre elektrické motokáry. SRH: Tvrdá pneumatika pre vnútornú aj vonkajšiu jazdu. Pneumatiky pre motokáry vyvinuté pre motokáry v požičovniach. Zmes zaisťuje výkon na rôznych tratiach. SRC: Mäkká pneumatika pre vnútornú aj vonkajšiu jazdu v chladnom počasí, na hladkom povrchu a pri vytrvalostných závodoch.

MITAS sa zaoberá výrobou plášťov pre poľnohospodárske, mimocestné a stavebné stroje, pre motocykle, vysokozdvižné vozíky, pre ľahké nákladné automobily a niektoré lietadlá. Mitas je tradičný český výrobca (prevzal výrobu motocyklových, nákladných a traktorových plášťov od Barumu). Spoločnosť Mitas a.s. z koncernu Trelleborg Group je český výrobca mimocestných (poľnohospodárskych, industriálnych, motocyklových) pneumatík. História pneumatík Mitas siaha až do tridsiatych rokov minulého storočia, kedy sa najprv v Prahe a potom aj v Zlíne začali vyrábať pneumatiky. Dnes Mitas vlastní tri výrobné závody pneumatík v Českej republike, jeden v Srbsku a jeden USA v Charles City v štáte Iowa. Okrem týchto výrobných závodov je Mitas zastúpený v 14 krajinách prostredníctvom svojich zahraničných pobočiek a má vlastnú globálnu predajnú a distribučnú sieť. Vyrába a distribuuje pneumatiky pod dvoma značkami: Mitas a Cultor. Spoločnosť MITAS a.s. s ročným obratom 450 mil. eur (r. 2012), je jedným z popredných európskych výrobcov poľnohospodárskych pneumatík a pneumatík pre ťažkú ​​stavebnú techniku. Pneumatiky Mitas nesú značku slovenskej kvality. S moto pneumatikami Mitas si môžete byť istí, že kupujete preverenú európsku kvalitu. Každá zmes je pneumatík Mitas vyvinutá s ohľadom na svoje najčastejšie využitie. Pri vývoji pneumatík firma Mitas spolupracuje s mnohými motorkármi = víťazstvo v mnohých moto disciplínach, či už na asfalte alebo mimo neho. Továreň Mitas vznikla už v roku 1933 ako dcérska spoločnosť Michelinu, odkiaľ v spojení s výrobcom obručí pochádza aj názov (Mitas = MIchelin + VeriTAS). Mitas patrí k najmodernejším a najvýznamnejším producentom motocyklových pneumatík v Európe, to sa samozrejme darí aj vďaka modernej výrobe a technológiám: Či už je to na vonkajšie prostredie reagujúce konštrukcie, alebo drážky odvádzajúce vodu a aktívne prispievajúce k väčšej bezpečnosti.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru