Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Offroad/Cross

Mitas Terra Force-MX Medium/Hard

Rozmery
Šírka
60
Profil
100
Priemer
-14
29M
TT,F,červ.+zel.pruh
Konštrukcia: Diagonálne

MH - stredná / tvrdá. Pneumatiky Mitas Terra Force-MX MH sú motokrosové pneumatiky pre všetky typy terénu, od stredných až po tvrdé. Predné gombíky pneumatiky pneumatiky Mitas Terra Force-MX MH...
Viac informácií

-21%
Terra Force-MX Medium/Hard
-21%

MH - stredná / tvrdá. Pneumatiky Mitas Terra Force-MX MH sú motokrosové pneumatiky pre všetky typy terénu, od stredných až po tvrdé. Predné gombíky pneumatiky pneumatiky Mitas Terra Force-MX MH majú tvar šípky a bočné výstupky poskytujú presnosť smeru jazdy. Povrchová plocha a nová štruktúra zmesi behúňa zaisťujú rovnováhu medzi tuhosťou, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Vzhľadom k mierne upravenému dezénu poskytuje pneumatika Mitas Terra Force-MX MH lepší výkon pri jazde v teréne .. Vzorka behúňa je navrhnutý pre maximálnu trakciu, a to aj pri meniacich sa terénnych podmienkach, aby zabezpečil maximálnu rýchlosť a kontrolu jazdy. Pneumatika Mitas Terra Force-MX MH lepšie zabráni premiestnenie piesku, blata a vody, pričom sa počas otáčania pneumatiky udržuje dostatočná priľnavosť medzi pneumatikou a vozovkou. Modifikovaný vzorka pneumatiky poskytuje 50/50 odolnosť pneumatiky s veľkou adhéziou na všetkých typoch terénu aj na mokrom povrchu. Pneu Mitas Terra Force-MX MH disponuje väčšími blokmi, čo zlepšuje jazdné vlastnosti a dáva pneumatike výrazne modernejší vzhľad. Výstupky zadných pneumatík Mitas Terra Force-MX MH ponúkajú maximálnu trakciu vo všetkých terénnych aplikáciách. Široká vzdialenosť medzi stredovými výstupkami zaisťuje maximálnu trakciu pneumatiky Mitas Terra Force-MX MH na strednom až tvrdom teréne.

Motocyklové terénne pneumatiky Mitas nesú značku českej kvality. Továreň vznikla už v roku 1933 ako dcérska spoločnosť Michelinu. Odkiaľ v spojení s výrobcom obručou pochádza aj názov (Mitas = MIchelin + VERITAS). Dnes patrí Mitas k najmodernejším a najvýznamnejším producentom motocyklových pneumatík v Európe. To sa samozrejme darí aj vďaka modernej výrobe a technológiám. Či už je to na vonkajšie prostredie reagujúce konštrukcie, alebo drážky odvádzajúci vodu a aktívne prispievajú k väčšej bezpečnosti. Každá zmes je potom vyvinutá s ohľadom na svoje najčastejšie využitie. Pri vývoji Mitas spolupracuje s mnohými motorkármi, čo znamená jediné. Víťazstvo v mnohých moto disciplínach, či už na asfalte alebo mimo neho. S moto pneumatikami Mitas si môžete byť istí, že kupujete preverenú európsku kvalitu.

Nahoru