Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Offroad/Cross

Mitas Terra Force-MX Sand

Rozmery
Šírka
80
Profil
100
Priemer
-21
51M
TT,F,2x červ.pruh
Konštrukcia: Diagonálne

Sand - sypký terén. Predné tvary pneumatiky Mitas Terra Force-MX Sand majú tvar šípky a bočné výstupky poskytujú presnosť smeru jazdy. Široká vzdialenosť medzi stredovými výstupkami zaisťuje maximálnu trakciu pneumatiky...
Viac informácií

-12%
Terra Force-MX Sand
-12%

Sand - sypký terén. Predné tvary pneumatiky Mitas Terra Force-MX Sand majú tvar šípky a bočné výstupky poskytujú presnosť smeru jazdy. Široká vzdialenosť medzi stredovými výstupkami zaisťuje maximálnu trakciu pneumatiky Mitas Terra Force-MX Sand na strednom až tvrdom teréne. Povrchová plocha a nová štruktúra zmesi behúňa zaisťujú rovnováhu medzi tuhosťou, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Pneu Mitas Terra Force-MX Sand disponuje väčšími blokmi, čo zlepšuje jazdné vlastnosti a dáva pneumatike výrazne modernejší vzhľad. Vzhľadom k mierne upravenému dezénu poskytuje pneumatika Mitas Terra Force-MX Sand lepší výkon pri jazde v teréne. Výstupky zadných pneumatík Mitas Terra Force-MX Sand ponúkajú maximálnu trakciu vo všetkých terénnych aplikáciách. Pneumatika Mitas Terra Force-MX Sand lepšie zabráni premiestnenie piesku, blata a vody, pričom sa počas otáčania pneumatiky udržuje dostatočná priľnavosť medzi pneumatikou a vozovkou .. Vzorka behúňa je navrhnutý pre maximálnu trakciu, a to aj pri meniacich sa terénnych podmienkach, aby zabezpečil maximálnu rýchlosť a kontrolu jazdy. Modifikovaný vzorka pneumatiky poskytuje 50/50 odolnosť pneumatiky s veľkou adhéziou na všetkých typoch terénu aj na mokrom povrchu. Pneumatiky Mitas Terra Force-MX Sand sú motokrosové pneumatiky pre všetky typy terénu, od stredných až po tvrdé.

Motocyklové terénne pneumatiky Mitas nesú značku českej kvality. Továreň vznikla už v roku 1933 ako dcérska spoločnosť Michelinu. Odkiaľ v spojení s výrobcom obručou pochádza aj názov (Mitas = MIchelin + VERITAS). Dnes patrí Mitas k najmodernejším a najvýznamnejším producentom motocyklových pneumatík v Európe. To sa samozrejme darí aj vďaka modernej výrobe a technológiám. Či už je to na vonkajšie prostredie reagujúce konštrukcie, alebo drážky odvádzajúci vodu a aktívne prispievajú k väčšej bezpečnosti. Každá zmes je potom vyvinutá s ohľadom na svoje najčastejšie využitie. Pri vývoji Mitas spolupracuje s mnohými motorkármi, čo znamená jediné. Víťazstvo v mnohých moto disciplínach, či už na asfalte alebo mimo neho. S moto pneumatikami Mitas si môžete byť istí, že kupujete preverenú európsku kvalitu.

Nahoru