Vážení zákazníci, dňa 19.7.2024 bude predajňa servis a sklad otvorený len do 15:00. Za pochopenie ďakujeme.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Offroad/Cross

Mitas Terra Force-MX Soft/Medium

Rozmery
Šírka
60
Profil
100
Priemer
-12
36J
TT,F,červ.+žl.pruh
Konštrukcia: Diagonálne

SM - soft / medium. Vzhľadom k mierne upravenému dezénu poskytuje pneumatika Mitas Terra Force-MX SM lepší výkon pri jazde v teréne. Výstupky zadných pneumatík Mitas Terra Force-MX SM ponúkajú...
Viac informácií

Terra Force-MX Soft/Medium
Momentálne nedostupné

SM - soft / medium. Vzhľadom k mierne upravenému dezénu poskytuje pneumatika Mitas Terra Force-MX SM lepší výkon pri jazde v teréne. Výstupky zadných pneumatík Mitas Terra Force-MX SM ponúkajú maximálnu trakciu vo všetkých terénnych aplikáciách. Pneu Mitas Terra Force-MX SM disponuje väčšími blokmi, čo zlepšuje jazdné vlastnosti a dáva pneumatike výrazne modernejší vzhľad. Povrchová plocha a nová štruktúra zmesi behúňa zaisťujú rovnováhu medzi tuhosťou, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Modifikovaný vzorka pneumatiky poskytuje 50/50 odolnosť pneumatiky s veľkou adhéziou na všetkých typoch terénu aj na mokrom povrchu. Predné gombíky pneumatiky pneumatiky Mitas Terra Force-MX SM majú tvar šípky a bočné výstupky poskytujú presnosť smeru jazdy. Pneumatiky Mitas Terra Force-MX SM sú motokrosové pneumatiky pre všetky typy terénu, od stredných až po tvrdé. Vzorka behúňa je navrhnutý pre maximálnu trakciu, a to aj pri meniacich sa terénnych podmienkach, aby zabezpečil maximálnu rýchlosť a kontrolu jazdy .. Široká vzdialenosť medzi stredovými výstupkami zaisťuje maximálnu trakciu pneumatiky Mitas Terra Force-MX SM na strednom až tvrdom teréne. Pneumatika Mitas Terra Force-MX SM lepšie zabráni premiestnenie piesku, blata a vody, pričom sa počas otáčania pneumatiky udržuje dostatočná priľnavosť medzi pneumatikou a vozovkou.

Motocyklové terénne pneumatiky Mitas nesú značku českej kvality. Továreň vznikla už v roku 1933 ako dcérska spoločnosť Michelinu. Odkiaľ v spojení s výrobcom obručou pochádza aj názov (Mitas = MIchelin + VERITAS). Dnes patrí Mitas k najmodernejším a najvýznamnejším producentom motocyklových pneumatík v Európe. To sa samozrejme darí aj vďaka modernej výrobe a technológiám. Či už je to na vonkajšie prostredie reagujúce konštrukcie, alebo drážky odvádzajúci vodu a aktívne prispievajú k väčšej bezpečnosti. Každá zmes je potom vyvinutá s ohľadom na svoje najčastejšie využitie. Pri vývoji Mitas spolupracuje s mnohými motorkármi, čo znamená jediné. Víťazstvo v mnohých moto disciplínach, či už na asfalte alebo mimo neho. S moto pneumatikami Mitas si môžete byť istí, že kupujete preverenú európsku kvalitu.

Nahoru