Vážení zákazníci, z dôvodu vianočnej sezóny sú naši dopravcovia kapacitne preťažení a môže dochádzať k oneskoreniu doručenie Vašej zásielky. Prosíme o trpezlivosť. Ďakujeme za pochopenie.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Enduro
  • Odporúčame

Mitas Terra Force-R

Rozmery
Šírka
130
Profil
80
Priemer
-17
65H
TL,R
Konštrukcia: Diagonálne

Mitas predstavuje novú radiálne motocyklovú pneumatiku TERRA FORCE-R, ktorá je určená pre cestovné enduro. Dezén plášťa TERRA FORCE-R je vhodný ako na ceste, tak do ľahkého, suchého terénu, a to...
Viac informácií

-35%
Terra Force-R
-35%

Mitas predstavuje novú radiálne motocyklovú pneumatiku TERRA FORCE-R, ktorá je určená pre cestovné enduro. Dezén plášťa TERRA FORCE-R je vhodný ako na ceste, tak do ľahkého, suchého terénu, a to v pomere 90% cesty a 10% nespevnený povrch. Špeciálne vyvinutá behúňová zmes pneumatík TERRA FORCE-R obsahuje moderné elastoméry, aktívne plnivá a ďalšie špeciálne aditíva. To zaisťuje dosiahnutie maximálneho záberu a životnosti v rôznych jazdných podmienkach ako na ceste, tak v ľahkom teréne. OGT 3D (3D Optimum Groove Technology) Vďaka tejto technológii má pneumatika Sport Force optimálny tvar a hĺbku dezénových drážok, a pri jazde tak dochádza k menšiemu zahrievaniu behúňa. SCT (Strong Carcass Technology) Technológia SCT udržuje vysokú tuhosť kordové vlákna aj u ojazdené pneumatiky, a teda dlhšie zachováva optimálne jazdné vlastnosti a predlžuje jej životnosť.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru