Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Offroad/Cross

Mitas Terra Force-Super Light

Rozmery
Šírka
120
Profil
90
Priemer
-18
65M
TT,R,zel.pruh
Konštrukcia: Diagonálne

Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Mitas Terra Force-Super Light na tvrdom povrchu. Pneumatika Mitas Terra Force-Super Light je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu...
Viac informácií

-19%
Terra Force-Super Light
-19%

Stredové bloky zvyšujú trakciu a zároveň zaisťujú pokojnú jazdu pneumatík Mitas Terra Force-Super Light na tvrdom povrchu. Pneumatika Mitas Terra Force-Super Light je navrhnutá pre dlhú životnosť a pohodlnejšiu jazdu a má navrhnutý behúň pre vynikajúcu priľnavosť. Terénne pneumatika Mitas Terra Force-Super Light zaisťuje vynikajúcu trakciu a kontrolu v zákrutách a rýchlych zmenách smeru. Nízke opotrebenie pneumatík Mitas Terra Force-Super Light predlžuje životnosť behúňa. Pokročilá gumová zmes poskytuje väčšiu odolnosť behúňa voči opotrebovaniu. Nízky valivý odpor pneumatiky Mitas Terra Force-Super Light znižuje spotrebu paliva. Presné riadenie, pokojná jazda a vynikajúce držanie stopy. Pneu Mitas Terra Force-Super Light má zosilnenú konštrukciu pre lepšiu odolnosť proti prerazeniu pneumatiky. Precízne zatáčanie, moderné dezén, špeciálne usporiadanie drážok behúňa a vyvinutá kostra pneumatiky Mitas Terra Force-Super Light prináša jedinečnú jazdnú stabilitu v priamom smere aj pri zatáčaní a výkon pri rýchlom prejazde zákrutou. Mitas Terra Force-Super Light je spoľahlivá pneumatika ponúkajúca všetko, čo jazdec potrebuje, stabilná konštrukcia poskytuje presné ovládanie a tichú jazdu. Dlhej životnosti a vynikajúcich jazdných vlastností je dosiahnuté kombináciou modernej zmesi a dizajnu vzorky. Terénne pneumatiky s prvotriednou stabilitou, silným záberom, krátkou brzdnou dráhou a vysokým kilometrovým výkonom. Pneu ponúka skvelý brzdný výkon na mokrej i suchej vozovke. Unikátna zmes pneumatiky Mitas Terra Force-Super Light dodáva excelentnú priľnavosť. Dezén pneumatiky Mitas Terra Force-Super Light zabezpečuje lepšiu trakciu, zlepšuje samočistenie a maximalizuje jazdný komfort. Terénne pneumatika Mitas Terra Force-Super Light poskytuje dobrý pomer medzi priľnavosťou a výdržou pneumatiky. Terénne pneumatiky Mitas spĺňajú najprísnejšie normy. Terénne pneumatika Mitas Terra Force-Super Light poskytuje vysoký jazdný komfort a veľmi presné ovládanie motocykla.

Motocyklové terénne pneumatiky Mitas nesú značku českej kvality. S moto pneumatikami Mitas si môžete byť istí, že kupujete preverenú európsku kvalitu. Každá zmes je pneumatík Mitas vyvinutá s ohľadom na svoje najčastejšie využitie. Pri vývoji pneumatík firma Mitas spolupracuje s mnohými motorkári = víťazstvo v mnohých moto disciplínach, či už na asfalte alebo mimo neho. Továreň Mitas vznikla už v roku 1933 ako dcérska spoločnosť Michelinu, odkiaľ v spojení s výrobcom obručou pochádza aj názov (Mitas = MIchelin + VERITAS). Mitas patrí k najmodernejším a najvýznamnejším producentom motocyklových pneumatík v Európe, to sa samozrejme darí aj vďaka modernej výrobe a technológiám: Či už je to na vonkajšie prostredie reagujúce konštrukcie, alebo drážky odvádzajúci vodu a aktívne prispievajú k väčšej bezpečnosti.

Nahoru