Vážení zákazníci, dňa 22.2.2024 nebude možné expedovať zásielky s technických príčin. Dodanie sa omešká o 1-2 dni . Ďakujeme AZ pneu s.r.o.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Scooter
    Zosílená

Mitas Touring Force-SC

Rozmery
Šírka
100
Profil
90
Priemer
-10
61J
TL,F/R
Konštrukcia: Diagonálne

Vysoko kvalitná stabilita pneumatiky Mitas Touring Force a špeciálne vyvinutá zmes behúňa, zaisťujú kvalitné komfort počas jazdy a vynikajúce manipuláciu stroja pri riadení. Je ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí cestujú...
Viac informácií

Touring Force-SC

Vysoko kvalitná stabilita pneumatiky Mitas Touring Force a špeciálne vyvinutá zmes behúňa, zaisťujú kvalitné komfort počas jazdy a vynikajúce manipuláciu stroja pri riadení. Je ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí cestujú na dlhšie výlety so polujezdci a batožinou, rovnako ako pre tých, ktorí dávajú prednosť športovejším a dynamickejším jazdám bez spolujazdca .. Vysoký obsah oxidu kremičitého a špeciálne prísady zaisťujú vysokú priľnavosť pri nízkych teplotách a na mokrom povrchu. Technológia vysokorozměrové kostry a špeciálne vyvinutá gumová zmes poskytujú vysoký komfort pri jazde a dokonalý výkon pri riadení. Pneumatiky Mitas Touring Force postupne nahradí produkty Mitas MC 13, MC 16, MC 18, MC 25, MC 26, MC 29, MC 28 a MC 38.

Pneu Mitas Touring Force vhodné pre krátke jazdy v meste i na dlhšie cesty. Vzorka končí až pred okrajom pneumatiky Mitas Touring Force a umožňuje optimálny kontakt pri maximálnych uhloch náklonu. Vzorka zameraný na mesto bol vytvorený pomocou 3D virtuálnej technológie a zaisťuje dokonalý odvod vody a opotrebenie pneumatiky Mitas Touring Force. Pri vývoji nového obutie vychádzali v Mitas zo skúseností, ktoré získali pri vývoji vysoko výkonných radiálnych motocyklových pneumatík Mitas Touring Force a počas účasti na pretekoch. Jazdci pocíti túto spoľahlivosť a bezpečnosť od prvého momentu až do konca životnosti pneumatiky Mitas Touring Force. Virtuálne technológie 3 D používaná pri vývoji konštrukcia pneumatiky zaisťuje správne odvádzanie vody a rovnomerné opotrebovanie pneumatík. Dezén behúňa je zakončený pr okrajom pneumatiky Mitas Touring Force. Konštrukcia behúňa je optimalizovaná tak, aby bola zaistená maximálna kontaktná plocha vo všetkých uhloch. Zaručuje vysokú priľnavosť vo vlhkom i mokrom teréne. Umiestnenie, smer a hĺbka drážok zaisťujú optimálne výtlak vody a poskytujú skvelé jazdné vlastnosti v rôznych cestných a poveternostných podmienkach. Poskytuje stabilitu, zaistí jazdu vpred aj počas zatáčania, a to za všetkých poveternostných podmienok.

Vďaka technológii MCTT (Multi Compound Tread Technology) poskytuje centrálne behúň väčší počet kilometrov a ramenné behúň zaisťuje vynikajúcu priľnavosť pri všetkých uhloch. GRIP Zaistený je jedinečnou zmesou behúňa za použitia funkcionalizovaných elastomérov S-SBR spolu s vysoko aktívnym výstužným plnivom v kombinácii so špeciálnymi živicami. Pneumatika Mitas Touring Force poskytuje všetkým vodičom a ich pasažierom bezpečnú, dynamickú a komfortnú jazdu, či už počas krátkej cesty po meste alebo dlhšie cesty po cestách iných tried. Pneumatika Mitas Touring Force poskytuje vysokú stabilitu, presnosť na rovinkách a zákrutách a priľnavosť počas všetkých poveternostných podmienok. Unikátny vzorka pneumatík Mitas Touring Force, ktorý využíva funkčné S-SBR elastoméry spoločne s vysoko aktívnym vystužujúcimi plnidlom v kombinácii so špeciálnymi živicami, je zárukou vysokej priľnavosti na suchých i mokrých vozovkách. Pneu Mitas Touring Force znižujú prenos súčastí z gumy na povrch pneumatiky počas používania, čím zaisťujú konštantné jazdné vlastnosti po celú dobu životnosti pneumatiky.

Nahoru