Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné

Pirelli Diablo Rosso Corsa II

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R17
58W
TL,F
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Vyvážený profil súpravy pneumatík Pirelli Diablo Rosso Corsa II a 0 stupňové oceľové pašovanie radiálne kostry pneumatiky sľubujú precíznosť pri riadení a bezpečnú spätnú väzbu za každej situácie na ceste....
Viac informácií

-28%
Diablo Rosso Corsa II
-28%

Vyvážený profil súpravy pneumatík Pirelli Diablo Rosso Corsa II a 0 stupňové oceľové pašovanie radiálne kostry pneumatiky sľubujú precíznosť pri riadení a bezpečnú spätnú väzbu za každej situácie na ceste. Tri zmesi na zadnej plášti rozložené v piatich zónach. Ide o pneumatiku, ktorá ponúkne excelentné jazdné vlastnosti ako na ceste, tak i pri príležitostnej návšteve niektorého pretekárskeho okruhu. Nová štruktúra behúňa a dezén plne vychádzajú zo závodných pneumatík. Život je vzrušenie a zakaždým, keď nasadnete na svoj motocykel, ho budete chcieť zažiť znova.

Tri oblasti zmesi zabezpečujú nízku mieru opotrebovania. Pneumatika Pirelli Diablo Rosso Corsa II je prvý pneumatikou výrobca Pirelli, ktorej behúň v prípade predných pneumatík pozostáva z dvoch rôznych zmesí, rozprestretých v troch oddelených zónach. Stabilita pneu pri vysokej rýchlosti. DIABLO ROSSO CORSA II prenáša výkonnosť z pretekárskej dráhy na pouličné univerzálnosť. Technológia Pirelli vyvinutá v rámci majstrovstiev sveta Superbike. Technológia Pirelli vyvinutá v rámci majstrovstiev sveta Superbike. U zadných pneumatík ide o použitie troch rozdielnych zmesí, ktoré pokrývajú spolu päť zón behúňa.

S Pirelli Diablo Rosso Corsa II - každý deň je závodné deň. Zmes s vysokou teplotnou odolnosťou ponúka najlepší výkon pneumatík pri rôznom teplotnom rozmedzí. A vy viete, že vám poskytnú maximálny výkon, akonáhle len potrebujete. Dve pneumatiky medzi vami a cestou. Bikompound riešenie pre prednú pneumatiku - použitie dvoch zlúčenín zmesy v troch rôznych zónach behúňa. Skúsenosti z triedy Superbike zužitkovanie na ceste znamenajú lepšiu trakciu pneumatiky pri prejazde ťažkú ​​zákrutou, vysoký riadiaci výkon a priľnavosť na suchej a mokrej vozovke. Vysoký kilometrický výkon. Dvousměsový plášť pneumatiky Pirelli Diablo Rosso Corsa II homologovaný pre cestnú prevádzku = všestrannosť.

Nahoru