Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Cestné

Pirelli Diablo Rosso IV

  • Prejsť na testy pneumatiky
Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R17
58W
TL,F
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Spoločnosť Pirelli uviedla na trh štvrtú generáciu rodiny Diablo Rosso s novou vysoko výkonnou pneumatikou Diablo Rosso IV pre superšporty, vysokovýkonné a crossoverové motocykle. Zadná pneumatika má trojvláknovú štruktúru Lyocell,...
Viac informácií

-45%
Diablo Rosso IV
-45%

Spoločnosť Pirelli uviedla na trh štvrtú generáciu rodiny Diablo Rosso s novou vysoko výkonnou pneumatikou Diablo Rosso IV pre superšporty, vysokovýkonné a crossoverové motocykle. Zadná pneumatika má trojvláknovú štruktúru Lyocell, vyvinutú na základe skúseností Pirelli v majstrovstvách sveta superbikov (WSBK), s nižšou deformáciou a väčšou odolnosťou proti namáhaniu v zákrutách a prudkej akcelerácii. Od roku 2008, roku uvedenia prvej Diablo Rosso, sa predalo viac ako päť miliónov kusov, konštrukcia modelu Diablo Rosso IV vyniká predovšetkým prepracovaným dizajnom oceľových prútov, predné pneu má o 20 percent menej výplne z umelého hodvábu, čo zvyšuje tuhosť a zlepšuje pocit z jazdy a presnosť, vďaka väčšiemu priestoru pre gumovú zmes. Zloženie zmesi využíva tvrdší druh s obsahom oxidu kremičitého v strede prednej pneumatiky Diablo Rosso IV, ktorý zahŕňa približne polovicu šírky pneumatiky, bočnice sú z mäkšej zmesi, taktiež s vysokým obsahom oxidu kremičitého, ktoré podporujú rýchlejšie zahriatie a konzistentnú priľnavosť za studena. Ale tiež ju ocenia motocyklisti, ktorí používajú bike hlavne cez víkendy, na krátke výlety mimo mesta a ktorí hľadajú športové potešenie z jazdy bez ohľadu na poveternostné podmienky. U zadných pneumatík Diablo Rosso IV s rozmermi nižšími ako 190/50-17 používa konštrukcia kostry tiež umelý hodváb ako má predná pneumatika, čo poskytuje viac priestoru pre gumu a zlepšuje spätnú väzbu pre jazdcov, profily pneumatík majú dizajn s viacerými polomermi as ostrejším stredovým profilom pre rýchle zmeny smeru as hladšou krivkou na okrajoch pre väčšiu kontaktnú plochu a trakciu. Predstavuje vysokú úroveň spoločnosti Pirelli vo svete vysoko výkonných pneumatík určených pre jednostopové vozidlá vozidla. Diablo Rosso IV je k dispozícii v piatich veľkostiach pre predné a desiatich pre zadné kolesá. V neposlednom rade je určená pre majiteľov športových crossoverov, ktorí používajú jeden stroj na výlety na stredné a dlhé vzdialenosti a ktorí sa nechcú vzdať svojho športového štýlu jazdy v najklikatejších úsekoch cesty. DIABLO ROSSO IV sú ideálnou voľbou pre majiteľov superšportov alebo hypernaked motocyklov, ktorí milujú športovú jazdu po kľukatých cestách a horských priesmykoch a hľadajú pneumatiku, ktorá najlepšie vystihuje športový výkon ich motocykla. Od svojho uvedenia na trh v roku 2002 nadobudol rad Diablo viac ako 18 rokov skúseností, a nabral skúsenosti v oblastiach technológií a získal víťazstvo v najprestížnejších národných a medzinárodných súťažiach.

Distribúcia pneumatík Pirelli zahŕňa 160 krajín a sieť takmer 10000 distribútorov. Spoločnosť Pirelli sa skladá z 25 tovární po celom svete. V Miláne je najdôležitejšie výskumné a vývojové stredisko, ktoré riadi ostatné továrne v rôznych krajinách. Vďaka technologickému zameraniu sa spoločnosť Pirelli zjednotila s poprednými výrobcami automobilov a motocyklov, vďaka tomuto spojeniu vzišlo veľké množstvo homologácií pre modely luxusných automobilových firiem. Pirelli sa predovšetkým sústredí na vývoj športových a výkoných pneumatík. V súčasnej dobe je piatym najväčším svetovým producentom na trhu pneumatík. Vyniká v smere technologických a výskumných schopnostiach a profesionálnych zručnostiach zamestnancov. Spoločnosť Pirelli je obrovský medzinárodný podnik s dlhoročnou tradíciou, ktorá siaha ďaleko do minulého storočia.

Nahoru