Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

  • Závodné

Pirelli Diablo Supercorsa V3 SC2

Rozmery
Šírka
120
Profil
70
Priemer
R17
58W
TL,F
Počet zmesí: 2 Konštrukcia: Radiálne

Nová biosloupcová zadná časť pneumatík Pirelli Diablo Supercorsa V3 zvyšuje priľnavosť pri maximálnom uhle pre lepší záber a spätnú väzbu. Vyvinutá spoločnosťou Pirelli ako dodávateľa pneumatík pre všetky triedy majstrovstvá...
Viac informácií

-46%
Diablo Supercorsa V3 SC2
-46%

Nová biosloupcová zadná časť pneumatík Pirelli Diablo Supercorsa V3 zvyšuje priľnavosť pri maximálnom uhle pre lepší záber a spätnú väzbu. Vyvinutá spoločnosťou Pirelli ako dodávateľa pneumatík pre všetky triedy majstrovstvá FIM World Superbike Championship. Pneu Pirelli Diablo Supercorsa V3 sú takmer totožné s pneumatikami pretekárskymi, ktoré sa používajú v súťažiach, podľa predpisov vyžadujú použitie drážkovaných pneumatík.

Pirelli DIABLO Supercorsa (V3) je závodná pneumatika s najvýkonnejším a najlepšie navrhnutým riešením od Pirelli, ktoré bolo kedy schválené pre použitie na ceste. Pneu je určená všetkým jazdcom, predovšetkým majiteľom veľkých a výkonných motocyklov, ktorí hľadajú pneumatiku, ktorá zaistí maximálny výkon na ceste a súčasne je vynikajúcim produktom pre pretekársku dráhu. Originálne vybavenie na novom modeli Ducati Panigale V4. V skutočnosti je DIABLO Supercorsa SP V3 treťou generáciou veľmi populárnej série pneumatík s dizajnom, profilom a štruktúrou behúňa, ktoré sú takmer totožné s pneumatikami pretekárskymi, ktoré sa používajú v súťažiach, podľa predpisov vyžadujú použitie drážkovaných pneumatík.

Nový vzorka s užšími drážkami zlepšuje opotrebenia a konzistentnejší výkon. Najmä pneumatiky DIABLO Supercorsa SC (zmesové) - čo je rýdzo okruhové prevedenie dostupné v rôznych zmesiach - sú používané všetkými triedami World Championship Supersport a Superstock. Pneumatika DIABLO Supercorsa V3 ideálne pneumatikou pre všetkých, ktorí nielen vyžadujú špičkové športové výkony na ceste, ale aj milujú a chcú jazdiť priamo na okruhu. Nová predná a zadná pneumatika odvodená od pretekov World Superbike - optimalizuje kontaktnú plochu a zaisťujúce väčšiu trakciu a presnosť pri zatáčaní.

Nahoru