Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Carlisle All Trail

Rozmery
Šírka
25
Profil
9.00
Priemer
-12
TL, 4PR

Extra dlhá životnosť pneumatík Carlisle All Trail na tvrdých plochách v porovnaní s tradičnými pneumatikami. Táto pneumatika je vhodná pre prevádzku výhradne mimo pozemnej komunikácie. Skvelé pre kosačky Kubota, UTV,...
Viac informácií

-40%
All Trail

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-40%

Extra dlhá životnosť pneumatík Carlisle All Trail na tvrdých plochách v porovnaní s tradičnými pneumatikami. Táto pneumatika je vhodná pre prevádzku výhradne mimo pozemnej komunikácie. Skvelé pre kosačky Kubota, UTV, štvorkolky, záhradné kosačky alebo golfové vozíky. Pneumatiky Carlisle All Trail sú ideálne pre servisné vozidlá. Pneu Carlisle All Trail sú určené pre použitie na pevných dláždených, trávnatých alebo skalnatých povrchoch. Hladká a plynulá jazda, citlivejšie ovládateľnosť.

Carlisle (USA) je globálna diverzifikovaná spoločnosť, ktorá navrhuje, vyrába a predáva širokú škálu špičkových produktov v oblasti pneumatík, vrátane najmä mimocestné pneumatiky pre záhradnú techniku, ATV, UTV, vozidlá typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidlá pre priemyselné prevádzky a iné . Pneumatiky sú tiež určené pre záhradné traktory, kosačky a obracače sena. Ďalej tiež pre snežné frézy a golfové vozíky.

Nahoru