Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Carlisle All Trail II

Rozmery
Šírka
24
Profil
9.50
Priemer
-10
TL, 4PR

Skvelé pre kosačky Kubota, UTV, štvorkolky, záhradné kosačky alebo golfové vozíky. Pneumatiky Carlisle All Trail II sú ideálne pre servisné vozidlá. Hladká a plynulá jazda, citlivejšie ovládateľnosť. Extra dlhá životnosť...
Viac informácií

-48%
All Trail II

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-48%

Skvelé pre kosačky Kubota, UTV, štvorkolky, záhradné kosačky alebo golfové vozíky. Pneumatiky Carlisle All Trail II sú ideálne pre servisné vozidlá. Hladká a plynulá jazda, citlivejšie ovládateľnosť. Extra dlhá životnosť pneumatík Carlisle All Trail II na tvrdých plochách v porovnaní s tradičnými pneumatikami. Táto pneumatika je vhodná pre prevádzku výhradne mimo pozemnej komunikácie. Pneu Carlisle All Trail II sú určené pre použitie na pevných dláždených, trávnatých alebo skalnatých povrchoch.

Carlisle (USA) je globálna diverzifikovaná spoločnosť, ktorá navrhuje, vyrába a predáva širokú škálu špičkových produktov v oblasti pneumatík, vrátane najmä mimocestné pneumatiky pre záhradnú techniku, ATV, UTV, vozidlá typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidlá pre priemyselné prevádzky a iné . Pneumatiky sú tiež určené pre záhradné traktory, kosačky a obracače sena. Ďalej tiež pre snežné frézy a golfové vozíky.

Nahoru