Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Carlisle Field Trax

Rozmery
Šírka
22
Profil
12
Priemer
-8
51F
TL

Ľahko prispôsobiteľná pneu vo väčšine jazdných podmienok. Hladká a plynulá jazda, citlivejšie ovládateľnosť. Behúň s nízkou prázdnou plochou ponúka dlhodobú službu v stredne náročnom teréne, farmách, poliach a cestách. Pneumatiky...
Viac informácií

-20%
Field Trax

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-20%

Ľahko prispôsobiteľná pneu vo väčšine jazdných podmienok. Hladká a plynulá jazda, citlivejšie ovládateľnosť. Behúň s nízkou prázdnou plochou ponúka dlhodobú službu v stredne náročnom teréne, farmách, poliach a cestách. Pneumatiky Carlisle Field Trax sú voliteľná prvovýbava pre veľa výrobcov poľnohospodárskych zariadení Pneumatika Carlisle Field Trax pre všetky druhy počasia. Nesmerový a otvorený vzor dezénu pneumatík Carlisle Field Trax zabezpečuje bezkonkurenčné použitie na širokom spektre povrchov.

Carlisle (USA) je globálna diverzifikovaná spoločnosť, ktorá navrhuje, vyrába a predáva širokú škálu špičkových produktov v oblasti pneumatík, vrátane najmä mimocestné pneumatiky pre záhradnú techniku, ATV, UTV, vozidlá typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidlá pre priemyselné prevádzky a iné . Pneumatiky sú tiež určené pre záhradné traktory, kosačky a obracače sena. Ďalej tiež pre snežné frézy a golfové vozíky.

Pri poskytovaní služieb nám pomáhajú súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nahoru