Vážení zákazníci, dňa 22.2.2024 nebude možné expedovať zásielky s technických príčin. Dodanie sa omešká o 1-2 dni . Ďakujeme AZ pneu s.r.o.

Potrebujete poradiť?
NavigáciaNAVIGÁCIA Telefón +421 2 6820 6080

Carlisle HD Field Trax

Rozmery
Šírka
18
Profil
8.50
Priemer
-10
TL, 4PR

Nesmerový a otvorený vzor dezénu pneumatík Carlisle Field Trax HD zabezpečuje bezkonkurenčné použitie na širokom spektre povrchov. Hladká a plynulá jazda, citlivejšie ovládateľnosť. Behúň pneumatík Carlisle Field Traxx HD s...
Viac informácií

-47%
HD Field Trax
136,93 € 71,90 € Cena s DPH Momentálne nedostupné

Pneumatika vyrobená a schválená pre prevádzku v SR a celej EÚ.

V 95% garantujeme vek pneumatiky do 1 roka.

-47%

Nesmerový a otvorený vzor dezénu pneumatík Carlisle Field Trax HD zabezpečuje bezkonkurenčné použitie na širokom spektre povrchov. Hladká a plynulá jazda, citlivejšie ovládateľnosť. Behúň pneumatík Carlisle Field Traxx HD s nízkou prázdnou plochou ponúka dlhodobú službu v stredne náročnom teréne, farmách, poliach a cestách. Ľahko prispôsobiteľná pneu vo väčšine jazdných podmienok. Pneumatiky Carlisle Field Trax HD sú voliteľná prvovýbava pre veľa výrobcov poľnohospodárskych zariadení Pneumatika Carlisle Field Trax HD pre všetky druhy počasia.

Carlisle (USA) je globálna diverzifikovaná spoločnosť, ktorá navrhuje, vyrába a predáva širokú škálu špičkových produktov v oblasti pneumatík, vrátane najmä mimocestné pneumatiky pre záhradnú techniku, ATV, UTV, vozidlá typu Buggy a Quad Bike, motokáry, vozidlá pre priemyselné prevádzky a iné . Pneumatiky sú tiež určené pre záhradné traktory, kosačky a obracače sena. Ďalej tiež pre snežné frézy a golfové vozíky.

Nahoru